Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Гальмівні системи для велосипеду, гальма для велосипеду

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

В керуванні будь-якою машиною важливо, за рахунок чого вона приводиться в рух. Але не менш актуально, які в ній використовуються гальмівні системи. На велосипедах в Україні застосовуються ті ж види гальм, що і у всьому світі. А комплектуючі до них можна придбати через наш інтернет-магазин Unisport.

Велосипедні гальмівні системи в каталозі Unisport

Точна, проста, надійна конструкція гальм - це один з найважливіших моментів у будь-якому велосипеді. Адже саме за допомогою цієї системи здійснюється скидання швидкості, зупинка, а також маса елементів в екстремальному катанні. По суті, безпеку велосипедиста у величезній мірі залежить від якості саме такого вузла, як гальмівна система велосипеда. Купити в Харкові, Києві, Одесі та інших містах цей елемент можна або повністю, або окремими деталями в нашому інтернет-магазині.

Переваги наших товарів і послуг

Наші консультанти допоможуть вам правильно підібрати гальма обручні, ролерні, дискові, гальмівні колодки і ручки, а також будь-які інші компоненти цієї системи. Важливо, що все це - фірмова продукція або деталі, виготовлені за ліцензією. Тому вони підходять для кожної конкретної моделі байка. Причому навіть на оригінальні велосипедні гальмівні системи ціни в нашому магазині на порядок нижче, ніж в середньому по ринку. Це можливо частково за рахунок прямих поставок, а також завдяки лояльності нашої цінової політики. А з огляду на високу якість цих комплектуючих, ми можемо гарантувати безвідмовність такого важливого вузла, як гальмівна система велосипеда. Замовити з доставкою її можна через наш каталог. Це дуже просто, зручно і вигідно. Також гальма можна придбати самовивозом в нашому стаціонарному магазині Більш того: наш сервісний центр візьме на себе установку куплених у нас деталей або ремонт всієї системи гальм. Завдяки величезному досвіду роботи майстрів і наявності в нашому магазині необхідних комплектуючих, ваш байк буде працювати як годинник, адже на нього буде встановлена найдосконаліша велосипедна гальмівна система. Купити в Києві, Миколаєві, Львові та інших містах країни цю систему можна у нас з гарантією від виробника. А в разі ремонту також встановлюється гарантійний термін на його результат.

Види велосипедних гальмівних систем

Існує безліч різних видів велосипедних гальм. Але основними залишаються таких три типи велосипедних гальмівних систем:

  • Барабанний;
  • Ободная;
  • Дискова.

Кожна з них займає своє місце. Так, барабанні гальма встановлюються переважно на велосипедах з однією швидкістю, кліщі - на шосейних байках, а дискові - на маунтінбайках. Саме остання модель є на сьогодні найпопулярнішою. Ця конструкція також буває механічного типу і гідравлічного.

Як правильно вибрати систему гальм

Вибираючи велосипедну гальмівну систему, потрібно враховувати безліч ключових параметрів. Так, для розкладного або Сітібайки краще вибрати барабанну систему велосипедних гальм. У каталозі нашого інтернет-магазину вона представлена в широкому асортименті. Однак навіть на такому велосипеді може зірватися ланцюг, що виведе гальма з ладу. Щоб уникнути подібної ситуації можна додатково укомплектувати свій байк векторними віброрейками або обручними гальмами на передньому колесі або задньому. Якщо велосипед обладнаний багатошвидкісною трансмісією, то краще обладнати його дисковими гальмами. Таким чином ви зробите свій велосипед набагато безпечнішим. Ще кращою страховкою стане дискового типу гідропривідна система велосипедних гальм. В інтернет-магазині Unisport вам допоможуть зробити безпомилковий вибір. Наприклад, вам порекомендують звернути увагу на діаметр ротора. Для установки на заднє колесо підійде його розмір від 18,0 до 18,5 см. А ось на передньому краще буде функціонувати ротор з меншим діаметром - близько 16,0 см. Гірські велосипеди і байки для трюкового катання зазвичай обладнується дисковими гальмами з ротором від 20,3 до 22,0 см.

Вгору