Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Лижеролери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Лижоролери — і відсутність снігу не проблема

На догоду любителям екстремальних видів спорту сучасний ринок пропонує все більше нових оригінальних пристроїв. Одними з найцікавіших є лижоролери. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині Unisport.

Як були винайдені лижоролери?

Коли лижі стали спортивною дисципліною, а не просто засобом пересування по засніжених регіонах, відсутність снігу стало справжньою проблемою. Тому в середині минулого століття в Австрії з'явилися перші подоби нинішнього спорядження, іменованого лижоролери. Купити як продукт масового виробництва їх стало можливо вперше в Скандинавських країнах. Нинішні лижоролери класичного або конькового типу складаються з двох платформ типу лиж довжиною в 50-70 см з колесами, розміщеними по обох кінцях дошки. Також дана конструкція оснащена кріпленням для ніг, а точніше — для лижних черевиків. У сімдесятих роках в Італії пройшли перші змагання з застосуванням даних аналогів лиж. А згодом була створена Асоціація Міжнародна федерація лижероллерів, яка входить в Міжнародну федерацію лижників.

Що собою являють лижоролерів?

Такий пристрій, як лижоролери, в Харкові, Києві, Львові ще не дуже часто можна зустріти в парках, на стадіонах і інших спеціально облаштованих місцях. Але дуже скоро все має змінитися. Адже цей вид спортивного спорядження є гідною заміною лиж, коли снігу немає. Тобто, лижоролери купити варто для того, щоб підтримувати форму влітку, навесні і восени, коли лижні траси переважно недоступні. Існують навіть спеціальні лижероллерні гонки, в яких використовується даний інвентар. Також він актуальний в літньому біатлоні.

Які існують види лижоролерів?

Даний вид спортивного спорядження, як і будь-який інший, постійно вдосконалюється. Тому сучасні прихильники цього спорту можуть купити лижоролери найрізноманітніших видів. При цьому вони можуть виходити з різних критеріїв.

Призначення спорядження

Залежно від того, яким планується застосування лижероллерів, їх можна вибрати:

  1. Для тренувань. Такі види спортивного інвентарю відрізняються комфортним управлінням, м'яким ходом і невеликою швидкістю. На них встановлені пружні м'які колеса. Ці лижоролерів придатні для удосконалення технічних навичок спортсменів;
  2. Для гонок. Дане спорядження оснащено жорсткими колесами. Вага пристроїв порівняно легка, тому вдається розвивати істотну швидкість. Такі лижоролери замовити можна для участі в швидкісних забігах і інших аналогічних спортивних змаганнях.

Спосіб пересування

З огляду на різні види техніки ковзання на таких аналогах лиж, спортсмени вибирають їх за типом пересування. Найпоширеніші лижоролери в каталогах виробників:

  • Класичні. Платформа довжиною від 70 см встановлена на колеса радіусом 3,5 см і шириною 3,8 см. Такі стійкі пристрої мають протиреверсний механізм для поліпшення відштовхування;
  • Конькові. Дані лижоролерів купити недорого можна для вдосконалення ковзанярського ходу. Платформа довжиною понад 53 см, з колесами радіусом 3,5 см і шириною 1,5 см досить стійка;
  • Позашляхові. Це унікальний варіант лижероллерів з надувними шинами на колесах, гальмами і дублюючими колесами для стійкості. Вони придатні для поїздок навіть по бездоріжжю.

За матеріалом рами

Рама в даних пристроях буває гнучкою або жорсткою. У першому випадку для її виробництва використовується пластик або карбон. Дана модель дуже зручна, зменшує вібрації на поганому дорожньому полотні, по типу ковзання нагадує справжні лижі. А ось замовити лижоролери з жорсткою рамою з алюмінію віддають перевагу більш раціональні користувачі, яких приваблює довговічність вироби. Але в даному випадку страждає якість ковзання.

У нашому каталозі ви знайдете лижоролерів від топових виробників за помірними цінами. Адже ми намагаємося зробити кращі види спортивного спорядження доступними для наших покупців.

Вгору