Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Спортивна оптика, спортивні біноклі та підзорні труби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Спортивна оптика з гідними характеристиками

У сучасному спорті використовується безліч різних технічних пристосувань. Однією з найважливіших вважається спортивна оптика. Купити в Україні її можна в нашому інтернет-магазині Юніспорт. У нас ви зможете вибрати кращі на сьогодні біноклі та підзорні труби від провідних в даній сфері виробників.

Як правильно вибрати й купити спортивну оптику в інтернет-магазині Юніспорт?

З таким оптичним спорядженням доводиться стикатися не дуже часто. Переважно його використовують туристи, військові, моряки, астрономи, мисливці. Є навіть дитячі та театральні пристрої даного типу.

Спортивна оптика

Основні різновиди спортивної оптики

Перш ніж розібратися з особливостями вибору такого обладнання, варто визначитися з його різновидами і їх характеристиками. Найбільш затребувана спортивна оптика, купити яку можна в нашому магазині, це пристрої таких видів:

  1. Підзорна труба. Цей прилад застосовується для введення спостереження за актуальними об'єктами, які розташовуються на суттєвій відстані. У конструкцію пристрою входить окуляр і об'єктив. Також в цю систему входить каскад призм. Їх можна обертати для наближення та віддалення об'єкта, за яким здійснюється спостереження.
  2. Бінокль. Це оптичний прилад, в який входить дві зорові труби. Вони паралельно пов'язані між собою. Якщо в підзорну трубу потрібно дивитися одним оком, то в бінокль спостереження за цікавим для вас об'єктом проводиться обома очима. Такий пристрій використовується в спорті, морському флоті, авіації та в збройних силах.
  3. Монокуляр. Це невеликий спортивний оптичний прилад, замовити з доставкою який можна через наш інтернет-магазин. По суті він являє собою половину бінокля. Це невелика підзорна труба. В її конструкцію входить система призм, яку можна обертати для збільшення або зменшення актуального для вас об'єкта.

Рекомендації по вибору спортивної оптики

Щоб ви могли правильно вибрати й замовити спортивні оптичні прилади, в інтернет-магазині Unisport вам порекомендують проаналізувати цікавить вас пристрій з точки зору його характеристик. Вони повинні максимально відповідати покладеним на прилад завданням і вашим перевагам. Основні критерії вибору можна сформулювати таким чином:

  • Фокусування. Її потрібно неодмінно перевіряти перед тим, як вибрати необхідний оптичний прилад. Адже від цього буде залежати якість здійснюваної з його допомогою візуалізації.
  • Зручність кнопок на корпусі. Вони повинні працювати справно, у скрутному становищі без особливих зусиль, але не реагувати на випадкові торкання. Важливо, щоб їх можна було намацати в темряві.
  • Надійний виробник. Краще перевірити репутацію фірми, щоб отримати якісний спортивний оптичний прилад. У каталозі нашого сайту представлені тільки кращі компанії.
  • Безпека для зору. Важливо, щоб оптичний прилад не псував ваш зір. Якщо очі напружуються, то це може негативно позначитися на їх стані.

Спортивна оптика Unisport

  • Якість зображення. Воно не повинно двоїться, бути розмитим, утворювати навколо об'єктів кольорову ауру. Якісний прилад дає чіткий виразний обрис предметів.
  • Надійність шарнірного з'єднання. Всі зчленування повинні бути міцними, без люфту. Про несправності свідчить розпущеність і скрипучі звуки під час руху труби.
  • Легкість і компактність. Бажано потримати пристрій у руках, оцінити, чи не занадто у нього велику вагу і великі габарити. Від цих параметрів залежить, наскільки комфортно вам буде використовувати прилад на практиці.

Пропонуємо вам вибрати в нашому каталозі кращі на сьогодні спортивні оптичні прилади. Ціни на них у нас нижче, ніж за більшістю інших аналогічних торгових точок. Адже ми робимо все, щоб ви могли собі дозволити кращі товари, необхідні вам для занять спортом і активного проведення часу.

Вгору