Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Захист для велоспорту, велозахист

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Ефективний захист для велоспорту

Катання на велосипеді не так безпечно, як хотілося б. Не кажучи вже про екстремальні види велоспорту. Тому виробники випускають спеціальні види спорядження, щоб мінімізувати ризик травмування під час падінь. Якщо вам потрібен якісний захист для велоспорту, купити в Україні його найкраще в нашому інтернет-магазині Юніспорт. Адже ми пропонуємо гарантовано фірмові товари топових виробників за найдоступнішими розцінками.

Велозахист в каталозі Unisport: критерії вибору

Використання спеціального спорядження такого типу дозволить зробити покатушки на велосипеді більш безпечними. Захист для велоспорту від інтернет-магазину Unisport є однією з найбільш якісних. Тим більше, що з нашого асортименту можна вибрати варіанти для самих різних частин тіла. У нас пропонується великий вибір такого захисту і за іншими критеріями.

Різновиди захисту

З нашого асортименту можна вибрати варіанти даного спорядження для самих різних частин тіла. Важливо, що дані вироби не будуть викликати дискомфорту і перешкоджати свободі рухів спортсмена. У нас пропонується великий вибір такого захисту по самих різних критеріях:

  • Складність катання. За даним параметром у нас можна купити захист для велоспорту професійного і аматорського. Розрізняють також спорядження для початківців і просунутих користувачів. У першому випадку це менш вишукані вироби. А ось для екстремалів рекомендується максимально міцний і надійний захист.
  • Тип велосипеда. Природно, що для трекового або гірського велосипеда, який експлуатується в більш складних умовах, потрібен максимальний захист. А ось на міському або прогулянковому байку нема потреби використовувати технологічно складні, важкі, дорогі види такого захисного спорядження для велосипедистів.
  • Анатомічні параметри. Під час падіння велосипедист отримує травму в першу чергу голови і виступаючих ділянок тіла. Тому захист для велоспорту в Харкові, Києві, Львові та інших містах України вибирається для голови, очей, органів дихання, шиї, ліктів, кистей рук, колін, грудної клітки і спини. Важливе також спеціальне взуття.

Вибираємо захист ніг

На ноги велосипедиста під час катання доводиться найбільше навантаження. А під час падіння вони найчастіше піддаються травмування. Тому важливо захистити в першу чергу коліна. Наколінники можна вибрати:

  • Прості, які захистять чашечку. Вони доречні при катанні street, крос-кантрі та дьорт.
  • Збірні, що захищають і коліна, і гомілку. Їх застосовують при катанні даунхіл і фрірайд.
  • Подовжені, які використовуються для захисту передньої частини гомілки в триалі і кросі.

Вибираємо захист рук

Для різних видів катання в першу чергу необхідно подбати про лікті. У нас можна такий захист для велоспорту замовити з доставкою на будь-яку адресу по території України. Налокітники використовуються в крос-кантрі. А якщо вони продовжені до передпліччя, то такий захист застосовується також в фрірайді і даунхілі. Кисті рук закривають спеціальні рукавички. Їх можна вибрати для швидкісного катання — з короткими пальцями, а для різних сезонів — з довгими пальцями, з утепленням або без нього.

Вибираємо захист тіла

Торс також може бути пошкоджений під час падіння. Щоб цього уникнути, можна вибрати і замовити захист для велоспорту, в якій передбачені спеціальні пластини. Вони закриті тканиною. Тому їх наявність не викликає дискомфорту під час катання. Так звана черепаха або панцир забезпечує захист грудної клітки і хребта. Ці ж функції виконує куртка. Фіксуються елементи такого одягу за допомогою спеціальних зручних ременів, гумок і липучок.

Наші консультанти допоможуть вам вибрати і замовити захист для велоспорту, ціна якого буде відповідати вашим можливостям. Також вони допоможуть врахувати розмір і ергономічність даного спорядження.

Вгору