Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Альтернативна енергетика

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Альтернативні джерела енергії — що обрати?

В умовах регулярних вимкнень електроенергії, в прагненні зробити свій будинок повністю автономним, ми все частіше звертаємося до її альтернативних джерел. Інверторні генератори досить потужні, проте їх не можна використовувати в міській квартирі. Також виникають труднощі із транспортуванням генератора. Оптимальним рішенням буде портативну зарядну станцію купити в Україні.

Це компактні та мобільні пристрої, котрі мають відносно невисоку ціну. Зарядні станції представлені широким асортиментом, різними модифікаціями потужності.

Альтернативна енергетика

Особливості та відмінності зарядних станцій

По суті такий пристрій є павербанком, лише збільшеної потужності. Від зарядної станції можна зарядити чи підживити одночасно декілька пристроїв. Найчастіше до зарядної станції під'єднується портативна електроніка, проте потужніші моделі можуть живити побутову техніку.

Портативна зарядна станція оснащена містким акумулятором, котрий може заряджатися від електромережі чи сонячних панелей. Останній варіант є найбільш актуальним в умовах тривалого періоду відсутності електроенергії. Також деякі моделі можуть заряджатися від автомобільного прикурювача - через адаптер.

Портативна зарядна станція дозволяє зарядити необхідні гаджети, під'єднати побутову техніку. При цьому вам не потрібно думати - як облаштувати вентиляцію для відведення газів, вам не заважає шум. Оскільки стація маленька, її можна брати з собою у подорож, використовувати в польових умовах.

Популярні бренди портативних зарядних станцій

Якщо вам потрібно обладнання для автономного живлення купити в Україні, зверніть увагу на товари брендів:

  • Bresser,
  • EcoFlow,
  • Jackery.

Щоб обрати оптимальну модифікацію зарядної станції, потрібно знати кількість пристроїв, які ви плануєте заряджати. Обрати потрібну вам потужність допоможуть працівники магазину UniSport.

Асортимент компанії EcoFlow приваблює розмаїттям моделей. Ви можете обрати просту станцію потужністю 210 Вт, до якої можна під'єднати 7 пристроїв.

Має попит станція RIVER mini, потужністю 300 Вт, до якої можна під'єднати мобільну та побутову техніку. Цю портативну станцію можна заряджати також від сонячних батарей чи автомобіля.

Для зручної зарядки тут передбачено всі порти:

  • 2 розетки змінного струму
  • 1 автомобільна розетка
  • 3 порти USB-A і порт для швидкої зарядки USB-C

Також тут передбачена бездротова зарядна панель, що підвищує рівень комфорту користування станцією.

Якщо ви шукаєте більше потужності, варто звернути увагу на Jackery Explorer 1000. Це одна з найпотужніших портативних електростанцій, до якої можна під'єднати портативну та побутову техніку. Для цього тут перендбачено стандартні розетки 230 В змінного струму, два порти USB-C та 1 порт Quick Charge 3.0.

Сонячні панелі — екологічно чиста енергія

Сонячні панелі вже давно існують на ринку альтернативних джерел енергії. Проте останні декілька років дали цьому джерелу енергії потужний поштовх до розвитку. Сьогодні ви можете обрати комплект із зарядної станції та сонячної панелі. Життєвий цикл сонячних панелей складає 25-30 років. Отже, ваші витрати на ці пристрої окупляться вже в найближчі роки.

Існує декілька відомих компаній, котрі випускають сонячні панелі та зарядні пристрої. Однією з найбільш популярних модифікацій є Mobile Solar Charger 21 Watt від компанії Bresser. Від цього пристрою можна заряджати будь-яку портативну техніку.

Альтернативні джерела енергії

Тут використана сучасна технологія монокристалічних кремнієвих елементів, котра забезпечує високий рівень ефективності та швидку зарядку. Також тут передбачено додатковий захист від пилу та вологи - панель можна використовувати під час дощу, також вона витримує занурення у воду.

Мають попит сонячні панелі від компанії EcoFlow. Зокрема модель потужністю 160 Вт має вагу усього 7 кг. Таку батарею можна використовувати в будь-яких умовах. Просто розгорніть її щоби почати збір сонячної енергії. Сонячну панель можна використовувати навіть у хмарну погоду.

Сонячні панелі купити в Україні ви легко можете в магазині UniSport, обравши оптимальну для вас потужність.

Вгору