Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Задній перемикач передач на велосипед

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Задній перемикач передач на велосипед

Задній перемикач швидкостей здійснює свою головну задачу - натяг ланцюга і перекидання його задніми зірками. Своєю появою він зобов'язаний італійському велосипедисту Тулліо Кампаньоло. Являє собою механізм паралелограмний, має потужну пружину і переміщує рамку з закріпленими роликами уздовж осі касети. Для підтримки постійної відстані до зірок касети від ролика задній перемикач швидкостей монтується на "півень" за допомогою полого болта. За допомогою натягу пропущеного через нього ланцюга він переміщається і у зворотний бік.

Перемикання швидкостей здійснюється під час крутіння педалей вперед. При цьому навантаження на педалі слід зменшити. Це потрібно для того, щоб уникнути поломки або зносу деталей.

Тривалий експлуатаційний термін забезпечується не тільки правильним використанням, а й матеріалом, який був застосований у виготовленні перемикача заднього. Якщо класифікувати за матеріалом, то можна виділити наступні категорії:

  • Сталевий задній перемикач. Підходить тим, хто зовсім мало вимагає, крім суттєвої економії грошей.
  • Алюмінієві сплави. Можна сказати, середня якість, така ж вартість.
  • Перемикачі з титановою пружиною, рамкою з вуглепластику. Найдорожчі, а й найнадійніші.

У велосипеда задній перемикач має два ролики - спрямовуючий і натяжний. Не на всіх моделях вони є взаємозамінними. Збираючись задній перемикач купити, врахуйте, що ролики можуть відрізнятися, а також те, що їх потрібно міняти на нові, щоб забезпечити чіткість перемикання передач.

Коли потрібно замінити задній перемикач швидкостей, виникає певна складність, оскільки різновидів багато, і знайти сумісну деталь непросто. Але з нашими порадами вам буде простіше. Вибір заднього перемикача дев'ятизіркової касети сумісний з семизірковою. А ось з касетами на дев'ять зірок і менше перемикачі для гірських велосипедів (10 швидкостей) - несумісні!

Якщо ви вже знаєте, що вам потрібно, сміливо зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині спортивних товарів. А якщо вас мучать сумніви, зателефонуйте нашому консультанту!

Вгору