Дитячі велосипеди Scott. Популярні моделі

          Яскравий, блискучий і швидкий велосипед – заповітна мрія кожної дитини. А завдання турботливих батьків – втілити її в життя якомога швидше. Адже катання на ровері не лише викликає невимовний захват та допомагає знайти нових друзів, а й зміцнює здоров’я, тренує витривалість, розвиває рівновагу та спритність.

Всі дитячі велосипеди, які пропонує інтернет-магазин «Unisport», прості в управлінні, легкі, комфортні, безпечні й універсальні в застосуванні. Безкомпромісну якість гарантують спортивні бренди світового рівня, зокрема дитячі велосипеди Scott, виготовлені у Швейцарії.

Дитячі велосипеди Scott – синонім довершеності й досконалості

          Компанію «Scott» заснували у Швейцарії в 1980 році. Цей досвідчений виробник постійно експериментує й випускає високотехнологічні байки, що не мають аналогів на ринку. Розробники створили для дітей різного віку безліч неймовірних моделей. Вони керуються промовистим гаслом: допомогти дітям полюбити свободу двох коліс. Всі велосипеди вирізняються унікальними технічними характеристиками та яскравим оригінальним дизайном:

  1. Надлегка та надміцна рама з алюмінієвого волокна вуглецевого типу – одна з фірмових візитівок роверів Scott. Її вага становить менше, ніж 1 кілограм. Сплав не боїться корозії, поглинає вібрації, забезпечує маневровість.
  2. Надійні зварні шви гарантують великий запас міцності.
  3. Якісна гальмівна система підвищує рівень безпеки катання.
  4. Найкраще навісне обладнання від торгових марок Shimano та Sram.
  5. Комфортна конструкція сідла.

Про такі надзвичайні досягнення більшість конкурентів навіть не мріють. На сьогоднішній час успішна швейцарська компанія випускає багато популярних лінійок дитячих велосипедів, що мають попит в усіх куточках світу, зокрема в Україні. Їх висока функціональність та захопливий дизайн обов’язково зроблять перший велосипед незабутнім!

Contessa 20 – бездоганний байк для маленьких принців та принцес

          На цьому чудовому велосипеді, створеному для малечі зростом від 110 до 120 см, дитина легко та швидко навчиться кататися. Модель на легкій алюмінієвій рамі з підвищеною торсійною жорсткістю оснащена 20-дюймовими колесами, трансмісією на 7 передач та безпечними ободними гальмами. Амортизаційна виделка SR Suntour XCT-JR 20 чудово поглинає нерівності дороги, знижуючи навантаження на руки. Максимально занижена геометрія рами значно спрощує посадку та спішування. Щоб налаштувати висоту сідла, не знадобляться спеціальні навички та інструменти.

Scale 20 – ідеальний перший велосипед

Легка та витривала алюмінієва рама доповнена жорсткою вилкою, що покращує легкість керування. 7 швидкостей дозволяють правильно розподіляти зусилля. Для швидкого перемикання швидкостей передбачені надійні манетки Shimano. Ободи витримують великі навантаження. Потужні покришки Kenda K1227 Booster полегшують пересування складним рельєфом.

Roxter 24 — комфортний та витривалий байк для підлітків

Ця модель призначена для дітей зростом від 130 до 145 см. На такому велосипеді зручно кататися міськими дорогами та стежками. Кермо Flat-Bar дозволяє точно змінювати напрям руху. Колеса з об’ємною гумою Kenda K1080 SlantSix дають гарне зчеплення та прохідність на стежках і ґрунтових дорогах. Для підвищення маневровості встановлена ригідна алюмінієва вилка. Ланцюг KMC Z8.3 погано розтягується, тож зберігає всі робочі характеристики протягом усього терміну використання.

          Велосипеди Scott допоможуть дітям стати впевненішими, спортивнішими та весело проводити дозвілля. Ці байки покликані надихати!