Німецька компанія Deuter має славу надійного та перевіреного виробника товарів для туризму, спорту. Активного відпочинку. Початково компанія займалась виробництвом саме спальних мішків, проте згодом асортимент значно розширився. Проте спальні мішки Deuter лишаються еталоном якості та міцності.

Огляд спальних мішків Deuter

Головні риси спальних мішків Deuter

Навіть туристи початківці знають що таке спальники Deuter — найперше це комфорт, висока якість та витривалість навіть в екстремальних умовах. Досягти поєднання таких рис вдалося за допомогою використання першокласних матеріалів. Наповнювач дуже добре зберігає тепло всередині, тоді як зовнішня міцна оболонка не пропускає холод зсередини. Зручний каптур створює максимально комфортні умови та положення голови, утеплюючий комір підтримує та зігріває шию.

В кожному спальнику Deuter встановлюється фурнітура від відомого японського виробника YKK. Ці блискавки вкрай рідко ламаються, тож прослужать вам протягом довгих років. Невеликі кишені для зберігання дрібних речей додатково підвищують рівень комфорту користування спальниками «Дойтер».

Спальні мішки бренду ідеально підходять для відпочинку на природі, мандрівок у холодну пору року. Втім, ви легко підберете потрібну вам модель спальника для будь-яких погодних умов. Пропонуємо короткий огляд найпопулярніших спальників.

У спальних мішках «Дойтер» використовується натуральний гусячий пух і перо у співвідношенні 90/10. Перо необхідне для відновлення форми спальника після стиснення. В поєднанні з високоякісними матеріалами, сучасними технологіями, створюється теплий та комфортний виріб, що має високі теплоізоляційні та водовідштовхувальні характеристики

Astro Pro 1000 — ідеальна термоізоляція

Чудове збереження тепла в цій моделі забезпечено завдяки каскадній конструкції утеплювача. Легкий пуховий спальник має сертифікат bluesign — тобто він виготовлений згідно зі строгими екологічними та соціальними стандартами, з мінімальним впливом на людей та екологію.

У виробництві використано тільки качиний пух, що відповідає стандарту Responsible Down Standard. Підкладка розтягується на 25% по ширині, що забезпечує максимум свободи рухів, зменшує кількість повітряних кишень усередині. В нижній частині передбачений додатковий простір для покращеної термоізоляції ніг. Deuter Astro Pro 1000 SL ідеально підходить для зимового відпочинку в наметі чи під тентом. Зовнішня оболонка цього мішка — поліамід з плетенням ріпстоп.

Exosphere 0° — спальник для літніх походів та міжсезоння

Модель Exosphere 0° відрізняється незвичайним лишав та малою вагою. Цей спальник ідеально підійде туристам, котрі шукають легку, компактну модель з синтетичним наповненням.

Серед важливих відмінностей моделі варто відзначити:

  • Еластичні шви Thermo Stretch Comfort, котрі дозволяють розтягуватися до 25%. Кокон ідеально щільно прилягає до тіла, швидко зігрівається та гарно утримує тепло.
  • Верх і низ мають додаткове утеплення за технологією Shingle, з коефіцієнтом перекриття шарів 1.3.
  • Функціональний каптур тривимірного крою, котрий покращує ізоляцію.
  • ErgoFoot — місце для комфортного розміщення ступнів. Ця зона відрізняється збільшеною висотою, повторює природнє положення стоп.
  • Голова і стопи захищені від намокання, наприклад при контакті з вологою тканиною намету.
  • Блискавка закривається зверху вниз, не чіпляючи тканину.

Спальні мішки Deuter

Дитячий спальник Starlight SQ для літнього кемпінгу

Ця модель чудово підходить для відпочинку на природі, створює ідеальні умови відпочинку для дітей. Спальник легко перетворюється на плед, що ідеально підходить для дійсно теплих днів. Ізоляція швидко сохне, що дозволить швидко висушити виріб після ночі, якщо в наметі утворився конденсат.

Тут використана конструкція, котра змінюється разом із дитиною. Секція для ніг оснащена блискавкою, котра дозволяє розширити модель. Для цього не потрібно купувати новий спальник через два роки.