Серед строкатого розмаїття спальників особливої уваги заслуговують вироби вітчизняного бренду Terra Incognita. Спальні мішки виробництва цієї компанії приваблюють доступною ціною, високою якістю, ергономічною конструкцією та використанням сучасних технологій. Розглянемо найпопулярніші моделі спальників.

Витривалість в екстремальних умовах

Якщо ви шукаєте спальник для зимового періоду, тоді вас точно варто обрати армійський спальний мішок Winter. Ця модель підходить для дуже холодної погоди до -25 градусів.

Головною перевагою спального мішка є тепловідштовхувальна мембрана ThermoReflect, котра дозволяє підвищити теплозберігаючі якості до 10%. Оскільки цей спальник спеціально створений для військових потреб, то буде ідеальним вибором для Збройних Сил.

Огляд найкращих спальних мішків Terra Incognita

Закривається спальник на фронтальну застібку блискавку з двома двосторонніми замками. Ця особливість дозволяє вентилювати спальний мішок. Зсередини застібка захищена спеціальною утепленою планкою, котра передбачає потрапляння холоду. Особлива конструкція фронтальної блискавки дозволяє вилізти з мішка за декілька секунд.

Капюшон стягується та регулюється шнурками з фіксатором. Додатково передбачено утеплюючий комір в районі шиї.

Інші відмінності спільного мішка Winter:

  • відсутність швів, через які проникає холод;
  • алюмінієве напилення на мембрані для додаткового збереження тепла;
  • зовнішня вітрозахисна планка на блискавці;
  • капюшон анатомічної форми;
  • внутрішня кишеня для документів;
  • компресійний мішок для компактного упакування спального мішка;

Наповнювач тут — HollowCore, виготовлений з волокон поліестеру. Матеріал відрізняється високою термоізолюючою здатністю, швидко сохне.

Декілька слів про мембрану ThermoReflect. Вона виготовлена з легкого матеріалу, котрий добре пропускає повітря. Алюмінієве напилення додатково відбиває тепло та збільшує збереження тепла.

Практичні та універсальні спальні мішки

Один з кращих у цій категорії — модель Asleep 200, котра відрізняється чудовими співвідношенням ціна та якість.

Це модель належить високоякісній серії універсальних спальників конструкції ковдра, з капюшоном. Завдяки розширеній нижній частині ви завжди зможете ночувати комфортно.

Спальник легко розкладається в повноцінну ковдру, також його можна з'єднати з іншим спальником.

Наповнювач тут — HollowCore, що складається з волокон поліестеру трубчастої форми. Завдяки пустотам усередині, такі волокна добре зберігають тепло.

Такий наповнювач легкий, швидко сохне, гіпоаллергенний. Зовнішній шар виготовлено з міцного поліестеру з вплетенням міцнішої нитки за технологією Rip Stop.

Спальні мішки Terra Incognita серії Campo 300 також належать до типу ковдра, відрізняються малою вагою та зручною конструкцією. Такі спальники ідеально підходять для легких походів, виїздів на природу, якщо температура не опускається нижче нуля.

За необхідності спальник можна розкласти в ковдру, щоби блискавку не защемило, передбачена система з додатковим пластиковим елементом.

Сучасні спальники формату кокон

Для вимогливих туристів, котрі шукають спальники мінімальної ваги та з гарними термоізоляційними властивостями, варто обрати модель типу кокон. У цій групі привертає до себе увагу серія Siesta, котра відрізняється ергономічною конструкцією, максимально щільним приляганням до тіла. Серед основних відмінностей спальника відзначимо:

  • блискавка з двосторонніми замками та захистом від защемлення;
  • анатомічний капюшон з утеплюючою планкою;
  • внутрішня кишеня для документів;
  • компресійне упакування.

Найкращі спальні мішки Terra Incognita

Спальний мішок Terra Incognita, обраний згідно з погодними умовами та кліматичною зоною, гарантує комфортний та безпечний відпочинок. У такому спальному мішку ви будете надійно захищені від непогоди, навіть у сильні морози. Легкі та компактні, спальні мішки не займають багато місця, тож подорожувати набагато простіше.