Знайти велосипед, котрий би ідеально підходив для дитини — інколи досить складно. Адже байк повинен не лише підходити за віком, подобатись дитині, але й бути зручним та витривалим. Саме тому варто розглянути якісні велосипеди від бренду Cannondale, котрі можна придбати за помірною ціною.

Причини популярності дитячих велосипедів Cannondale

Кожна серія велосипедів цього бренду, дитячих та дорослих, створюється з дотриманням однаковим нормам та стандартам. Тож, ви можете навіть не сумніватися у високій якості та довговічності байку. На дитячих велосипедах Cannondale встановлюється перемикач на декілька швидкостей, найчастіше на сім, а також дискові гальма.

Огляд дитячих велосипедів Cannondale

Серед важливих відмінностей дитячих байків «Кеннондейл» можна відзначити:

  • міцна рама з двопрохідними гладкими швами підвищеної міцності.
  • пожиттєва гарантія на конструкцію рами;
  • кожна деталь створюється для досягнення комфорту юного райдера;
  • покращені аеродинамічні характеристики;
  • невелика вага конструкції, що спрощує опанування велосипедом дитиною;
  • великий вибір кольорів — на будь-який смак;
  • використання іноваційних технологій у створенні рами.

Розглянемо найвідоміші моделі байків від бренду Cannondale

Велосипеди для найменшеньких

Дітям зростом від 80 до 105 сантиметрів пропонуються велосипеди Cannondale Trail, оснащені колесами 12 дюймів. Така модель має легку та міцну алюмінієву раму, котра забезпечує комфорт при катанні. Ергономічні, підібрані точно за віком та розміром рами, сідло, кермо, педалі значно спрощують процес керування байком.

Безпеку на дорозі забезпечує гальмо на задній втулці. Щоби почати гальмування, достатньо лише прокрутити педалі назад — велосипед зупиниться. Широкі покришки гарантують утримання рівноваги на різних покриттях (асфальт, пісок).

В комплекті є тренувальні колеса, котрі допоможуть дитині швидше опанувати велосипед. Коли потреба в них зникне, їх можна легко та швидко зняти, без спеціальних інструментів. Ланцюг захищено спеціальною планкою, котрий запобігає забрудненню та зажовуванню одягу. Як і в дорослих, при створенні всіх дитячих велосипедів, викорстивоуються сучасні технології.

SMARTFORM ALLOY — ділянки з малим навантаженням тонші, щоби зменшити масу. Посилення міцності досягається додатковим збільшенням товщини в потрібних точках.

SMOOTH WELDING — оброблення методом полірування зварних швів. Це не тільки підвищує естетику рами, але й додатково посилює надійність. Будь-які дефекти зварювання визначаються та нейтралізуються ще на етапі полірування.

TRAIL FW OS 16" — це лінійка велосипедів, створених для дітей зростом від 101 до 114 сантиметрів. Легка, ергономічна та міцна алюмінієва рама забезпечує комфортну посадку та маневреність. В комплекті до цього велосипеда, як і в попередньої моделі, також є тренувальні колеса.

На відміну від попередньої серії, на цьому велосипеді встановлено два ободних гальма V-Brake, котрі встановлені на передньому та задньому колесі. Завдяки цим гальмам, дитині не потрібно буде перевчатися на дорослих моделях.

Трансмісія на одну швидкість практично не потребує обслуговування та налаштування, а також не ускладнює процес навчання. Педалі назад можна обертати, завдяки фрівілу на задньому колесі. Ця особливість спрощує для дитини вибір зручного положення на початку руху.

Дитячі велосипеди Cannondale

Велосипеди для дітей старшого віку

Cannondale CUJO 24" — модель для підлітків, побудована на легкій та міцній алюмінієвій рамі. Цей байк оснащений дуже широкими шипованими покришками, котрі тримають зчеплення на піску та грунті. Можна впевнено сказати, що це справжній всюдихід серед велосипедів. Великий обсяг покришки дозволяє накачувати менший тиск, аніж звичайно, щоби вони краще поглинали дрібні нерівності шляху. Ця особливість робить велосипед стійкішим, прохідним, за рахунок великої плями контакту з дорожнім покриттям. Впевнено почуватися на будь-якому покритті дозволяє трансмісія на 8 швидкостей.