До вибору першого міського велосипеда потрібно підходити зважено. Адже на такому байку ви можете не тільки пересуватися містом, але й їздити в заміські подорожі. Тому важливо, щоби перший транспорт був надійним, витривалим, зручним та підходив саме вам. Великий попит серед досвідчених та велосипедистів аматорів мають велосипеди Merida.

Основні відмінності міських велосипедів Merida

Головною перевагою міських байків Merida є комбінація високої якості та доступної ціни. Ви можете придбати зручний та довговічний велосипед, не витративши для цього надто багато фінансів.

Компанія працює на ринку понад 30 років, за цей час бренд зумів створити велосипеди, котрі сміливо можна називати еталоном витривалості, швидкості та маневровості. Міські велосипеди Merida приваблюють ергономічною конструкцією, надійністю, можливістю розвивати велику швидкість. На такому велосипеді можна їхати декілька годин, не відчуваючи втоми.

Міські велосипеди Merida — правильний вибір

Серед інших особливостей міських велосипедів Merida можна назвати:

  • широке комфортне сідло, оснащене амортизаційними пружинами;
  • можливість регулювання керма;
  • можливість установки крил і захисного щитка на ланцюг.

Більшість велосипедів оснащуються барабанними гальмами, але можна зустріти і байки з дисковими гальмами. Трансмісія може бути декількох видів: з одною швидкістю або ж з планетарною задньою втулкою. Найчастіше, міські велосипеди мають тільки одну швидкість.

Сіті-байки відрізняються специфічною конструкцією і будовою основних вузлів. Насамперед це стосується таких аспектів:

  • масивний багажник, встановлений над заднім колесом;
  • багато моделей оснащено кошиком над переднім колесом, куди можна скласти необхідні товари, спорядження;
  • широке, м'яке та пружне сідло, в якому можна зручно їхати навіть декілька годин;
  • широкі щитки над ланцюгом та крилами, завдяки яким бруд не потрапляє на велосипед та одяг;
  • захист перемикачів швидкостей та гальм.

Зручна посадка

Міські велосипеди Merida славляться комфортною, як правило, вертикальною посадкою. В такій посадці райдер трошки нахиляється вперед, завдяки чому значно зменшується напруження на руки, адже кермо знаходиться на рівні преса. Така посадка покращує ефективність маневрування, огляд траси.

На міському велосипеді зручно їздити на довгі дистанції в середньому темпі, однак, для швидкісних поїздок краще обирати гірські моделі.

Ще одна важлива перевага міських велосипедів Merida – великий вибір запчастин, котрі ви можете легко знайти, для ремонту свого транспорту.

Міські велосипеди Merida

Популярні моделі міських велосипедів Merida

Однією з найбільш відомих моделей сіті-байків вважається Crossway, котра випускається з різним діаметром коліс. Байк побудований на легкій алюмінієвій рамі, оснащений дисковою гідравлічною гальмівною системою, амортизаційною вилкою. Також тут установлена 24-швидкісна трансмісія. Рама створювалась із застосуванням технологій подвійного батінгу, завдяки якій знижується вага, за рахунок зменшення товщини стінок труб. Для підвищення рівня комфорту передбачений амортизаційний підсідловий штирь.

Рульовий стакан конусної форми додатковою підвищує жорсткість рами, покращує керованість. Гвинтове кріплення рами дозволяє встановлювати крила та багажник.

Модифікація моделі Crossway 10-V відрізняється оригінальною рамою TFS, котра комбінує в собі характеристики гірських та дорожніх велосипедів. Занижена верхня труба забезпечує чудову посадку в будь-якій ситуації. Під нижньою трубою розташована прихована проводка — це одночасно захищає троси, також надає рамі витонченого вигляду.

Crossway 40 — кросова модифікація для жінок, котра забезпечує можливість розвивати велику швидкість. Побудована модель на легкій алюмінієвій рамі, оснащена якісною амортизаційною вилкою Suntour NEX HLO.

Підібрати оптимальну модель міського велосипеда Merida вам допоможуть обрати в магазині UniSport.