Трюкові самокати швидко здобули популярність серед дітей, підлітків і навіть дорослих. Адже вони досить легкі, мають стильний дизайн та дозволяють виконувати різні трюки. Розвивають фізичну силу дитини, почуття рівноваги та координацію рухів.

Трюкові самокати

Відмінність трюкового самоката від міського

У трюкового самоката висота керма не регулюється і кермо не складається. Дека (платформа, на яку стає ногами райдер) виготовляється з більш міцних металів та сплавів та немає додаткових елементів для зниження ваги. Трюкові самокати дуже маневрені, мають за розміром менші колеса, щоб стрімко набирати швидкість.

Мета трюкових самокатів – дозволити райдеру виконувати складні трюки у парку, скейт-парку чи на вулиці.

Найважливішими характеристиками трюкового самоката, є його вага та міцність (важливо, щоб конструкція була максимально стійкою).

Основні параметри трюкових самокатів

1. Компресія

Компресія – одна з важливих систем у самокаті, це система яка з'єднує кермо та вилку. Міцність вилки: чим вище кермо і чим витонченіші трюки, тим більше має бути міцність вилки.

У нашому магазині unisport можна купити якісний трюковий самокат. На сайті представлені моделі на вибір із трьома типами компресій:

  • IHC;
  • SCS;
  • HIC.

Самокати із системою HIC та IHC мають ідентичний принцип з'єднання вилки та керма. Вони надійні, але при цьому легші.

Самокати з HIC можна вважати універсальними. Вони підходять для дітей, дорослих, досвідчених райдерів та початківців трюкової їзди. Моделі з IHC трохи легші, бо для них використовується кермо та вилка меншого діаметра.

SCS (Standart Compression System) – ця система компресії трохи важча, але на думку досвідчених райдерів, більш довговічна (ризики тріщин і переломів мінімальні).

2. Форма керма

Форма керма буває T-подібною та Y-подібною.

Ідеальна висота керма самоката – на рівні пояса. Якщо вона вище, то дорослій людині або дитині буде незручно триматися за кермо, а також неправильно підібрана висота заважатиме огляду в момент катання. Тим самим при довгій їзді руки можуть набрякати. Тому кермо має відповідати зросту райдера та мати зручні гріпси (подушечки) з обох боків держака. Правильно підібрана висота забезпечуватиме комфорт і даватиме можливість виконувати різні трюки надійно та безпечно.

3. Влаштування та розмір коліс

Колесо самоката складається з двох компонентів: двох підшипників і спейсера, який не дозволить перетягнути колеса.

Саме вони беруть на себе велику частину ударів. Якщо ви хочете, щоб самокат вашої дитини прослужив декілька років, вибирайте моделі з якісними підшипниками.

На сайті unisport представлені трюкові самокати з розміром коліс 110 см і 115 см, які виготовляються зі зносостійкого поліуретану (жорсткістю 88А). Вони міцні, довговічні, мають хороший накат і плавність ходу, забезпечують високу міру зчеплення і плавного приземлення.

Також бувають самокати з розміром коліс 100 см, вони підходять для райдерів-початківців, дітей і 120 см (такий варіант призначений для дорослих і досвідченіших райдерів).

4. Розмір деки (незнімна платформа, дошка)

Головний принцип вибору дошки – це розмір взуття. Для райдерів з великим розміром ніг, кататися на короткій і вузькій деці виявиться незручно, оскільки не буде повноцінного контакту підошви взуття з декою. У такому випадку краще вибирати деку ширшою та довшою за розміром.

Для людини з великим розміром ніг, необхідно вибирати дошку ширшою за розміром, адже на вузькій деці частина ноги буде звисати або не буде повного контакту підошви з декою.

Варто враховувати й тип (стиль) катання. Для паркового стилю краще вибрати вузьку платформу, вона більш компактна і маневрена, з нею легко виконувати складні технічні трюки.

Для вуличного катання частіше купують самокати з широкою декою, вони стійкіші, підходять для виконання трюків на поручнях, сходинках або гранях.

Трюкові самокати

Де купити самокат для трюків недорого?

Чим складніше трюки потрібно виконувати, тим надійнішими повинні бути всі деталі. Купити онлайн трюковий самокат у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Запоріжжі та інших містах можна в інтернет-магазині unisport. Ми працюємо з великими дистриб'юторами виробників Slamm, Hipe, Motion, Street Surfing, Tempish, які випускають самокати високої якості за лояльною ринковою ціною. Ціна визначається довговічністю, міцністю, а головне – безпекою!

Купити трюковий самокат можна в один клік на сайті unisport або оформити замовлення за телефоном.

Бажаємо вам приємних покупок і нехай катання приносить тільки задоволення!