Австралійський бренд Sea to Summit вважається одним із лідерів ринку товарів для активного відпочинку. Спальні мішки не є виключенням, адже відрізняються високою якістю, довговічністю та практичністю використання. В асортименті компанії представлено широкий асортимент спальників для будь-якої погоди та пори року.

Чому варто обрати саме спальні мішки Sea to Summit

Популярність продукції цього бренду легко пояснити, адже спальники створюються з високотехнологічних ультралегких матеріалів. Під час виробництва використовуються іноваційні технології, котрі дозволили досягти ідеального балансу між вагою, розміром і якістю. Використання високотехнологічних утеплювачів, міцних зовнішніх матеріалів забезпечує довговічність, витривалість.

Важливі відмінності спальних мішків Sea To Summit

В асортименті компанії Sea to Summit можна знайти спальники таких різновидів:

  • зимові,
  • літні,
  • ковдри,
  • вкладиші квілти.

По сезонності розрізняють зимові, літні, трисезонні спальні мішки. За матеріалом наповнювача розрізняють пухові та синтетичні.

Серед важливих переваг спальних мішків бренду Sea to Summit можна назвати:

  • невелика вага, компактні розміри в складеному вигляді;
  • міцність — цей важливий показник забезпечується використанням сучасних матеріалів;
  • для наповнення найчастіше використовується сучасний пух ULTRA-DRY Down, оброблений полімером для покращення водовідштовхувальних якостей;
  • використання тільки сертифікованого пуху, згідно зі стандартом Responsible Down.

Популярні моделі спальників Sea to Summit

Один із найвідоміших зимових спальних мішків Ascent AcI Regular відрізняється компактними габаритами, малою вагою, підвищеним рівнем комфорту. Важливі відмінності моделі це конструкція Free-Flow, потрійний замок-блискавка, котрі зберігають тепло, навіть за дуже сильного холоду. В теплу погоду ви можете відкривати блискавку для додаткової вентиляції.

Наповнений спальник великою кількістю пуху 750+ Loft down, котрий значно покращує теплоізоляцію, а завдяки об'ємним вставкам додатково зменшуються втрати тепла.

Якщо ви полюбляєте зимові види спорту, походи в гірській місцевості, тоді вам точно потрібно обрати спальник Alpine ApIII.

Спальник має форму кокону, котрий забезпечує чудову ізоляцію. Нижня частина має невеликий розмір, але при потребі там можна розмістити ноги в черевиках. Завдяки вертикальній прострочці верхньої секції пух не збиватиметься протягом довгого часу.

Пух захищено від вологи та конденсату, завдяки чому його довговічність значно підвищена, адже він довго зберігає свої властивості зберігання тепла.

Зовнішній матеріал виконано із водонепроникної, дихаючої тканини NanoShell, котра добре захищає від вітру, вологи. На капюшоні розміщено вставки з утеплювача, завдяки яким створюється додатковий захист від вітру.

Для літнього періоду можна обрати модель Ember Eb1, виконану в форматі пухової ковдри. Якщо використовувати спальник разом із сумісним килимком, то він забезпечує максимум комфорту з мінімальною вагою.

В теплу погоду такий спальник може використовуватися як плед, а за холодної погоди — нижню частину стягнути і сформувати бокс біля ніг. Такий спальник ідеально підходить для легкого літнього трекінгу, кемпінгу, ультралегкого трекінгу.

Спальні мішки Sea To Summit

Кокон чи ковдра?

Найчастіше спальники у формі кокона обирають для холодної пори року, екстремальних експедицій. Адже саме в спальнику, котрий щільно облягає тіло, краще зберігається тепло. Спальники ковдри більше підходять для осені, весни та літа, коли немає критичної необхідності зберігати тепло.

Цікавий різновид спальників — квілт, котрий використовується у поєднанні з теплим килимком. Пуховий квілт займає значно менше місця, порівняно зі звичайними спальниками. В сильні морози, квілт можна використати як додатковий шар утеплювача.

Обрати спальні мішки Sea To Summit вам завжди допоможуть у магазині UniSport. Спальники цього бренду гарантують комфорт, тепло в будь-яку погоду, навіть у екстремальний мороз.