Якщо ви плануєте обрати перший у вашому житті велосипед, розширюєте свій велопарк, зверніть увагу на міський велосипед. Причини популярності міських байків очевидні — практичність, універсальність, зручна посадка. Більшість моделей міських велосипедів дозволяють їздити міськими рівними дорогами, а також виїжджати на прогулянки за місто. Пропонуємо добірку відомих брендів міських велосипедів.

Cannondale — поєднання стилю та комфорту

У міських велосипедах Cannondale дуже вдало поєднуються невелика вага, при цьому високі показники жорсткості, міцності та аеродинаміки рами. Дуже легка рама з чудовими технічними характеристиками дозволяє розвинути максимальну швидкість, зберегти контроль над велосипедом на всій дистанції.

Топ брендів міських велосипедів

Не останню роль у популярності міських велосипедів Cannondale відіграє стиль, котрий легко впізнається поміж інших байків. Легкі та мобільні, такі велосипеди ідеально підходять для пересування завантаженими вулицями. На такому велосипеді ви легко зможете проскочити поміж припаркованими машинами, маневрувати на вузькій вуличці, легко та плавно їздити нерівними асфальтованими вулицями та тротуарами.

Геометрія рами спроєктована таким чином, щоби зробити посадку максимально комфортною, а райдер міг їхати в сідлі довго, не відчуваючи дискомфорту. Для виготовлення рам міських байків використовується міцний алюмінієвий сплав, із застосуванням технології SmartForm. Це значить, що труби посилені в місцях підвищеного навантаження, при цьому, вага лишається невеликою.

Також при виготовленні рам використовуються пласкі шви. Вони не тільки покращують естетичну складову, але й позитивно впливають на міцність рами, адже вони проходять подвійне зварювання та шліфування. Таке поєднання технологій дозволяє виявити слабкі місця, одразу виправити їх на стадії створення байку.

Також на міських байках «Кеннондейл» встановлюється однонога вилка Lefty, котра досі дивує як перехожих, так і самого райдера.

Внутрішнє прокладування тросів також позитивно впливає на естетику рами, а також знижує ризик пошкодження кабелів. Верхня частина рами оснащена резиновим бампером, котрий дозволяє притуляти велосипед до дерева чи стовба, не ризикуючи пошкодити фарбу.

Безпеку на дорозі забезпечують ефективні гідравлічні гальма Shimano — достатньо лише трошки натиснути на гальмівну ручку, щоби вони моментально спрацювали. Завдяки цьому можна безпечно кататися бездоріжжям і з'їжджати з крутих спусків.

Liv Flourish — стильні жіночі міські велосипеди

Топ міських велосипедів

Бренд створює легкі, привабливі велосипеди, котрі відрізняються максимально комфортною посадкою. Серед основних відмінностей міських байків Liv Flourish відзначимо:

  • легка алюмінієва рама, створена спеціально для жінок;
  • занижена конструкція рами дозволяє легко сідати та вставати з велосипеда;
  • стильний, впізнаваний дизайн;
  • м’яке пружинне сідло Liv Comfort, виконане з якісних матеріалів, добре згладжує нерівності дороги;
  • 7-швидкісна трансмісія Shimano забезпечує легке та чітке перемикання;
  • деякі моделі оснащені вбудованим освітленням, крилами та повним захистом ланцюга;
  • міцні та довговічні покришки гарантують гарну прохідність навіть на грунтових дорогах.

MARIN — ефективні та зручні міські велосипеди

Міські велосипеди

Байки бренду MARIN стануть найкращим вибором для поїздок нетрями кам'яних джунглів. Основу концепції цього байку складають максимальна невибагливість та надійність, тому велосипед отримав легку алюмінієву раму, планетарну трансмісію та дискові гідравлічні гальма. Велосипеди випускаються в різних розмірах, тому потрібну модель зможуть підібрати люди різного росту.

Рама створювалась із застосуванням технології гідроформінгу, завдяки якій вдалось знизити вагу, але зберегти жорсткість. Колеса зібрані на фірмових ободах з алюмінію з подвійною стінкою — вони мають гарну стійкістю до появи вісімок.