Їздити рівними міськими трасами чи стрімкими гірськими стежками дозволяє гірський велосипед. Більшість виробників пропонують великий асортимент жіночих моделей для екстремального катання. Пропонуємо добірку найвідоміших виробників жіночих гірських велосипедів.

Merida — висока якість для складних шляхів

Популярні бренди жіночих гірських велосипедів

Байки від компанії Merida мають всі необхідні якості для комфортних поїздок по пересіченій місцевості:

  • посилена рама з легкого та міцного алюмінієвого сплаву;
  • великі колеса взуті у зносостійкі покришки, котрі витримують сильні навантаження на кам'янистих ландшафтах;
  • надійні гальма дискового та гідравлічного типу;
  • трансмісія з великою кількістю швидкостей, що дозволяє підлаштувати транспорт під будь-яку трасу;
  • зручна посадка, спортивне сідло та гарна амортизація.

Гірські байки з колесами понад 27 дюймів показують відмінні характеристики для поїздок нерівними дорогами. Продумана система керування дозволяє додати складні траси на великій швидкості.

Одна з найвідоміших моделей компанії — Merida BIG.NINE, зібрана на алюмінієвій рамі, з 29" колесами, дисковими гальмами, доповненими 11-швидкісною трансмісією та повітряно-масляною вилкою. Завдяки такому поєднанню байк чудово поводить себе на грунтових дорогах, асфальтованих трасах.

Для виготовлення рами використано сплав 6061, труби створювались із використанням технологій гідроформинг та баттінг. Вони суттєво знизили вагу та підвищили торсійну жорсткість. Занижена геометрія рами полегшує посадку на велосипед. Завдяки внутрішній прокладці тросів знижений спротив зустрічному вітру, покращена естетика зовнішнього вигляду.

29" колеса відрізняються великою міцністю, за рахунок двошарових алюмінієвих ободів. Гарну прохідність по будь-якому рельєфу забезпечують широкопрофільні покришки Maxxis Ikon.

Універсальні та зручні байки Liv

Жіночі гірські велосипеди

Мають попит гірські жіночі велосипеди Liv, зокрема модель Tempt 29 5. Це потужний та витривалий велосипед для справжніх амазонок. Модель укомплектована надійними дисковими механічними гальмами — вони не підведуть навіть на слизькій дорозі. Гальма відрізняються точним та своєчасним відгуком на команду, тому ви легко загальмуєте на будь-якій трасі.

Основу моделі складає рама з алюмінієва рама з технологією ALUXX-Grade Aluminum. На колеса поставлені фірмові покришки, на яких зручно кататися міським трасами та гірськими доріжками.

Спортивне сідло Liv Sport можна чітко відрегулювати, щоби їздити було максимально зручно.

Вибирати передачі зручно перемикачем Shimano Tourney.

Рама побудована за геометрією Tempt, котра забезпечує продуктивність, універсальність для поїздок різними типами трас.

Амортизаційна вилка гарантує контроль, комфорт, забезпечує і стабільність поводження на нерівній місцевості.

Гірські жіночі велосипеди Cannondale — ідеальний вибір для активного відпочинку

Гірські велосипеди для жінок

В асортименті компанії мають попит велосипеди серії Trail, котрі відрізняються простою геометрією. На таких байках зручно їздити по бездоріжжю на значні відстані.

Рама Cannondale Trail створюється з алюмінію, легкого та достатньо жорсткого, з застосуванням технології батінгу. Завдяки цій особливості труби відрізняються невеликою товщиною, проте достатньою жорсткістю. Використання технології двошовного гладкого зварювання підвищує надійність та гладкість швів, без можливих дефектів та подальших поломок. Від більш просунутих серій серія Trail успадкувала унікальну геометрію, котра має укорочені пера та занижену каретку. Байки з серії Cannondale Trail ідеально підходить для поїздок по нерівному рельєфу, а також для рівних трас, для новачків та просунутих байків.

На велосипедах Cannondale установлюється амортизаційна вилка SR Suntour XCT, оснащена локаутом. Це перемикач, котрий дозволяє посилити жорсткість, щоби вилка не гойдалась в поїздках. Широкі покришки гарантують чудове зчеплення на бездоріжжі, гідравлічні гальма — керованість.