Виконання будь-якої роботи в темний час потребує якісного освітлення. Якщо ж вам потрібно звільнити обидві руки, оптимально використовувати налобні ліхтарі. Продукція компанії Petzl вже давно стала легендою в цьому сегменті ринку, адже відрізняється високою якістю, надійністю корпусу та потужністю світлового потоку. Розглянемо найбільш популярні та затребувані моделі налобних ліхтарів, котрі використовуються в побуті та критичних ситуаціях.

Особливості асортименту налобних ліхтарів Petzl

Щоби забезпечити виконання різних задач, у продукції Petzl використовуються три різні промені:

  • широкий рівномірний — дозволяє працювати з обєктами, що розташовані близько;
  • змішаний промінь — широкий, але зі сфокусованим компонентом, ідеально підходить для роботи під час руху;
  • чітко сфокусований промінь — підходить для освітлення віддалених об'єктів.

На всі моделі виробник надає гарантію на пять років.

Налобні ліхтарі Petzl — надійні та витривалі

Налобні ліхтарі для виконання військових задач

Petzl Tactikka Camo — зручний у використанні, бюджетний налобний ліхтар із функціями червоного та білого світіння. Максимальна потужність світлового потоку становить 200 люмен (в русі), при цьому дальність огляду сягає 60 метрів. Саме тому така модель чудово підходить військовим, а також при виконанні рятувальних операцій. При увімкненні аварійного червоного мерехтіння світло помітно на відстані 1 кілометра. Корпус ліхтаря стійкий до вологи за будь-яких погодних умов.

Серед основних особливостей моделі Tactikka можна виділити:

  • тривалий час автономної роботи;
  • можливість увімкнення червоного світла забезпечує комфортні умови для очей та скритність;
  • комфорт та ергономічність у використанні;
  • сумісність із акумулятором CORE.

Tactikka — компактний, потужний ліхтар підходить як для військових операцій, так і для туризму, мисливства. Міцний ремінець зручно регулюється по розміру та защіпається за допомогою пластикового фастексу. Попри компактні розміри, світлодіоди забезпечують світловий потік 250 люмен. Максимальної потужності світлового потоку вистачає на дальність 65 метрів.

Користуватися ліхтарем дуже зручно, завдяки одній кнопці для простої та швидкої зміни яскравості. Велика кнопка перемикання дозволяє працювати навіть у рукавичках.

За допомогою додаткових аксесуарів ліхтар можна встановлювати на будь-які каски.

Petzl Tactikka+ — трохи видозмінена модель ліхтаря, котра може працювати на одному комплекті батарейок до 160 годин.

Режим червоного світіння має ще одну важливу особливість – він не порушує нічний зір, не засліплює очі людям, що вас оточують. Оскільки режим червоного світіння мало помітний здалеку, саме його часто обирають військові, під час проведення таємний операцій. Відповідність сертифікату IPX4 гарантує стійкість ліхтаря до будь-яких погодних умов.

Actik Core — модель дуже потужного та продуктивного налобного ліхтарика, оснащена знімним акумулятором. Для кріплення на голові ліхтар оснащений зручним ременем з катафотами. Також передбачений режим червоного світла, для зручності переміщення в нічний час. Ліхтар оснащений свистком, котрий допомагає покликати на допомогу в аварійних ситуаціях.

Налобні ліхтарі Petzl для військових

Налобні ліхтарі для побутового використання

Petzl BINDI — суперлегкий ліхтарик, оснащений тонким ремінцем, котрий щільно прилягає до голови та зручно регулюється. Працює ліхтарик у трьох режимах: ближнє та дальнє світло, освітлення для руху та червоне світіння. Функція блокування запобігає випадковому вимиканню.

Pixa 1 — ліхтар, оснащений широким, еластичним та надійним ременем, стійкий до ударів, а також впливу вологи. Потужна світлодіодна лампа освітлює відстань на 15 метрів. Ліхтар може використовуватися в різних умовах: під час побутових робіт вдома, як стаціонарна лампа, в екстремальних походах.

Обрати найкращі налобні ліхтарі Petzl для використання у різних умовах ви можете в магазині UniSport.