Тактичні рюкзаки найбільш активно використовуються у військовій сфері, адже вони дозволяють воїнам пересуватися швидко, а значить, почуватися безпечніше. Також тактичні рюкзаки можна обирати для тривалих походів, рибалки, мисливства. Мають попит тактичні рюкзаки бренду Highlander — вони однаково затребувані під час виконання військових операцій, у походах. Тактичні рюкзаки Highlander відрізняються ергономічною, продуманою конструкцією, водонепроникністю.

Огляд тактичних рюкзаків Highlander

Рюкзаки обсягом до 30 літрів

В цій категорії привертає до себе увагу модель Highlander Recon на 28 літрів. Це дуже міцний та компактний рюкзак, виготовлений з водонепроникної тканини 600D з ПВХ покриттям, стійкої до зношування. В цій моделі передбачено м'яку спинку, тому носити такий наплічник зручно.

Інші відмінності моделі:

 • чотири основні відділення, в яких зручно розташувати особисті речі, аксесуари по догляду за зброєю;
 • система кріплення MOLLE дозволяє раціонально організувати простір, розмістити деяке спорядження назовні рюкзака;
 • зручне та безпечне перенесення забезпечують м’яка спинка Airmesh, компресійні стяжки, м'які плечові лямки, регульований поясний ремінь;
 • плечові лямки наповнені м'яким пінополіуретаном, зверху обшиті сітчастою тканиною;
 • на великій ID панелі можна розмістити персональні дані (позивний, групу крові);
 • для закріплення невеликих речей, спорядження передбачені D-подібні кільця;
 • нагрудна стяжка на фастексі регулюється по висоті та ширині.

Highlander Eagle 1 — модель рюкзака на 20 літрів, котрий можна використовувати в невеликих походах, під час штурмових задач. Верхній шар виготовлено з міцного, водостійкого 600D XTP, посиленого покриттям з поліуретану. Окрім великого основного відділення в рюкзаку є окремі відсіки на блискавках, де зручно зберігати спорядження в польових умовах.

Зручність транспортування речей та запасного боєкомплекту забезпечують поєднання м'якої спинки, компресійних ременів, міцної ручки. Розподілити всю вагу по плечовому поясу легко за допомогою регульованих лямок з м'якою підкладкою та нагрудними стяжками. Рюкзак сумісний з питною системою, що дуже актуально в тривалих походах та під час виконання військових операцій.

Highlander Stoirm — ще одна компактна модель тактичного рюкзака, обсягом 25 літрів. Повний розкладний отвір забезпечує швидкий доступ та можливість переднього завантаження речей до основного відділення. Щоби безпечно та зручно переносити спорядження, передбачена система кріплень MOLLE.

Зовнішній шар виготовлено з міцного матеріалу 1000D Nylon, стійкого до пошкоджень та вологи. Пересуватися швидко допомагають компресійні ремені, ручка для перенесення, можливість регулювання плечових лямок, посилена спинка анатомічної форми.

Інші важливі відмінності моделі:

 • можливість кріплення гідратора (питної системи);
 • пряжки та аксесуари виробництва бренду Duraflex, котрий славиться міцністю та стійкістю;
 • блискавки від бренду YKK;
 • передня кишеня також із повним розкладним отвором;
 • внутрішні сітчасті кишені на блискавці;
 • тверде відділення для окулярів;
 • внутрішні блискавки яскравого забарвлення, що допомагає орієнтуватися.

Тактичні рюкзаки Highlander

Тактичні рюкзаки обсягом 40 літрів

Один з найпопулярніших наплічників цієї категорії — Highlander Eagle 3, котрий можна використовувати під час тривалих виходів. Тут передбачено всі деталі для зручного та швидкого пересування: система кріплень MOLLE, компресійні ремені, регульовані лямки, велике відділення на блискавках. Також є можливість установлення питної системи.

Highlander Recon — місткий, проте легкий рюкзак, котрий можна використовувати для патрулювання та добових виходів. Зовнішній шар моделі виготовлено з матеріалу, стійкого до вологи та розривів. Для зберігання речей, аксесуарів передбачено два окремих відділення на блискавках.

Поєднання вентильованої спинки анатомічної форми, регульованих лямок гарантує максимальний комфорт при перенесенні вантажів.