Покупка першого дитячого велосипеду — справжнє свято для малюка, але відповідальна робота для батьків. Потрібно вірно обрати велосипед, аби на ньому було зручно, легко та безпечно кататися. Найперше потрібно враховувати вік та зріст дитини, згідно з якими обирати розмір рами. Пропонуємо вашій увазі найзатребуваніші моделі дитячих велосипедів для міста.

Велосипеди Pride GLIDER — легкі, комфортні та надійні

Вітчизняний бренд створює дитячі велосипеди, котрі відрізняються яскравим дизайном, високою якістю сплаву рами. При цьому, ціни велосипедів лишаються доступними більшості покупців. Велосипеди для дітей молодшої групи кермо зафіксовано, що захищає його від прокручування. Ланцюг оснащений захистом, що убезпечує від потрапляння одягу. Всі байки вигідно відрізняються високими показниками безпечності та витривалості.

Топ дитячих велосипедів для міста

В серії GLIDER представлені байки Pride для різних вікових категорій. Найпростіше обирати велосипед, орієнтуючись на зріст малюка. Дітям зростом від 90 до 115 сантиметрів, підходять байки з діаметром коліс 16". Цей байк дуже легкий, при цьому, міцний – така модель буде ідеальним вибором, щоби дитина навчилася кататися.

Рама та вилка виготовлені з високоякісного сплаву алюмінію, котрий водночас легкий та міцний. Занижена геометрія рами розрахована на максимально ефективне педалювання, тому кататися на велосипеді досить легко. Вилку зафіксовано безрізьбовою кермовою колонкою, що забезпечує чудову керованість.

Колеса байка зібрані на алюмінієвій основі, оснащені втулками на промислових підшипниках. Завдяки такій комбінації, колеса чудово крутяться, їм не потрібно часте обслуговування, вони дуже практичні та довговічні. На колеса одягнуто покришки Kenda 16''х1,5 '', котрі відрізняються високим профілем, що гарно амортизує нерівності на міських дорогах. На таких колесах напрочуд легко вчитися їздити.

Трансмісія на дитячому велосипеді має тільки одну швидкість, адже малюку не потрібно сильно розганятися. Все обслуговування, котрого потребує трансмісія – регулярне змащування.

Також підшипниками промислового класу оснащена і каретка, на якій обертаються шатуни. Вони також не вимогливі у плані обслуговування, забезпечують дуже легке обертання педалей. Шатуни додатково оснащені пластиковою накладкою, котра запобігає потраплянню одягу в ланцюг.

Гальмування та високий рівень безпеки на дорогах забезпечують ободні гальма V-Brake. Завдяки їм легко контролюється швидкість велосипеда, можна швидко зупинитися, навіть коли велосипед їде на великій швидкості.

Велосипеди Scott — швейцарська якість за помірну ціну

Байки компанії Scott завжди приваблювали високою якістю та оригінальними технологічними рішеннями. Дитячі велосипеди — не виключення з цього правила. Основною відмінністю велосипедів «Скотт» можна назвати надміцну раму, котра має вагу менш як 1 кілограм.

Одним із найбільш популярних дитячих велосипедів є Scott Contessa 20 — модель, розрахована на дітей віком від 5 до 8 років. Рама створена із алюмінієвого сплаву, що має малу вагу, при цьому, підвищену торсійну жорсткість.

Серед інших особливостей можна відзначити:

  • комфортна, ергономічна конструкція сідла;
  • висота сідла налаштовується легко, без спеціальних навиків та інструментів;
  • сідло можна налаштувати не тільки по висоті, але й по відстані до керма;
  • трансмісія має 7 швидкостей, котрі перемикаються манеткою Shimano;
  • гальмувати легко — за це відповідають класичні обідні гальма, потужні та прості в експлуатації.

Дитячі велосипеди для міста

Модель Scale 24 розрахована на дітей віком від 7 років. Легка та міцна конструкція чудово зарекомендувала себе на міських трасах та пересіченій місцевості. Можливість їздити нерівними трасами забезпечує потужна 8-швидкісна трансмісія.

Стрімко розганятися без особливих зусиль дозволяє легка алюмінієва рама з високою торсійною жорсткістю. Комфортну посадку забезпечує напрочуд ергономічне сидіння Syncros Future Pro.

В магазині UniSport вам допоможуть підібрати оптимальний дитячий велосипед, на якому вашому малюку буде легко кататися.