З винайденням сучасних утеплювачів та водонепроникних тканин зимовий одяг став набагато комфортнішим та естетичнішим. Сьогодні знайти красиве пальто чи пуховик – зовсім не проблема. Одначе, потрібно правильно підбирати зимовий одяг, котрий точно відповідатиме вашим вимогам.

Який пуховик обрати на зиму 2023?

Важливий критерій — матеріал утеплювача

Від цього аспекту залежить не тільки ефективність зберігання тепла, але й комфорт носіння. Адже утеплювачі невеликої ваги роблять пуховик легким, значно підвищують комфорт носіння.

Всі наповнювачі розділяють на природні та синтетичні. До натуральних утеплювачів належать:

  • пух,
  • вовна,
  • бавовна.

Пух вважається одним із найкращих природних утеплювачів, адже він найтепліший та найлегший. Найвищими характеристиками теплозбереження відрізняються гагачий та лебединий пух, їм не поступаються гусячий та качиний, проте ціну мають набагато нижчу.

Невагомий пух чудово пропускає воздух, при цьому може компактно стискатися, чудово підходить для сильних морозів, проте невисокого рівня вологості. Важливо памятати, що пух частково втрачає свої властивості при контакті з водою.

Вовна — цей вид утеплювача відрізняється стійкістю до зношування, гарним збереженням тепла, довговічністю. Серед недоліків — значна вага, необхідність спеціального догляду.

Бавовна — для виготовлення пуховиків використовується рідко в звичному вигляді. Найчастіше використовують бавовну, розпушену до стану хмаринки та оброблену спеціальним складом. Такий утеплювач не втрачає властивостей від контакту з вологою, не звалюється.

Популярні синтетичні утеплювачі для пуховиків

Холофайбер — синтетичні волокна, котрі сформовані в невеликі кульки чи спіраль, тому чудово зберігають тепло. Куртки та пуховики з холофайбером відрізняються невеликою вагою, чудовими теплоізоляційними властивостями.

Ізософт — за своєю структурою схожий на попередника, однак має трохи вищу ціну.

Часто виробники комбінують наповнювачі, наприклад, для заповнення передньої та задньої панелей використовують тепліший матеріал.

Обираємо тип пуховика

Зимові куртки та пухові пальта розрізняють також і за типом крою. Якщо вам потрібно тепло, комфорт та свобода рухів, тоді обирайте спортивні моделі. Такі пуховики однаково добре підходять для повсякденного носіння в місті, а також для поїздок на лижах, активного відпочинку на свіжому повітрі.

Повсякденні міські пуховики — такі моделі, найперше, приваблюють естетикою. Саме тому в таких пуховиках присутні коміри, капюшони, декоративні елементи з використанням яскравої фурнітури.

Комбіновані пуховики 2 в 1 — ці моделі приваблюють практичністю та універсальністю, адже їх можна носити в місті та на відпочинку. Така практичність досягається внаслідок використання двох елементів, котрі можна носити разом чи окремо.

Пуховик на зиму 2023

Популярні бренди зимових пуховиків

В бюджетній категорії приваблює продукція бренду 4F — в асортименті компанії представлені куртки і пуховики різного кольору, для чоловіків та жінок. Як наповнення компанія найчастіше використовує синтетичних пух, котрий чудово зберігає тепло. Пуховики не промокають завдяки спеціальному гідрофобному просоченню.

Одним із лідерів ринку зимового одягу є компанія Marmot, котра славиться чудовими пуховиками різного фасону. Наповнювачем тут виступає якісний гусячий пух 800 Fill Power, рівномірно розподілений по всьому пуховику. Захист від вологи та вітру забезпечує нейлонова тканина Pertex Quantum.

Компанія Scott пропонує чудові комфортні куртки з наповнювачем Thinsulate Featherless, структура котрого імітує натуральний пух. Зручність під час активного відпочинку на природі забезпечує ергономічний крій, каптур з еластичною вставкою. Нижня частина регулюється по фігурі, не дозволяє холоду проникати під пуховик. Повноцінний захист від вітру та вологи забезпечує мембрана Dryosphere.

Ці та інші моделі пуховиків у широкому асортименті представлені в магазині UniSport.