Розумними годинниками називаються багатофункціональні пристрої, які звісно ж показують час. Однак їхня головна задача — слідкувати за активністю, моніторити фізичний стан власника. Також смарт годинник використовується для навігації та керування оповіщеннями.

Головні переваги смарт годинників Garmin

Базові відмінности розумних годинників Garmin

Основна особливість смарт годинників — вони легко синхронізуються зі смартфоном. Це дає можливість слідкувати за оповіщеннями, не дістаючи гаджет, а просто стежачи за екраном годинника. Це дуже корисно та актуально для людей, котрі ведуть активний спосіб життя, також розумні годинники поширені серед військових.

Також годинник може працювати автономно, без синхронізації зі смартфоном. В такій ситуацій годинник виконує функції звичайного фітнес браслета: він фіксує пульс, рівень кисню у крові, кількість пройдених кроків.

Розумний годинник від Garmin комбінує в собі риси якісного персонального трекера, фітнес-браслету та помічника смартфона. За допомогою цього розумного пристрою ви зможете покращувати ефективність тренування, відстежувати особливості сну та прогулянок.

Ще одна цікава особливість смарт годинників Garmin — можливість безконтактної оплати. Всередині пристрою вмонтований чіп NFC, котрий містить інформацію про карти, що до нього прив'язані. Щоб сплатити замовлення, достатньо просто піднести до терміналу розумний годинник.

Популярні моделі смарт годинників Garmin

В асортименті компанії представлено багато моделей в різних цінових категоріях. Ви можете обрати модель з мінімальним функціоналом за невисоку цін, наприклад Garmin Forerunner 55. Цей розумний годинник, простий у керуванні, ідеально підходить для пробіжок та будь-яких інших активностей. За допомогою цього годинника ви зможете:

  • контролювати час, дистанцію, швидкість та темп пробіжок;
  • стежити за станом здоров’я за допомогою пульсометра;
  • підібрати для себе бігові тренування;
  • відстежувати ефективність різних видів тренувань, за допомогою вбудованих спортивних програм.

Якщо ви любите займатися плаванням, тоді вам підійде годинник Garmin Swim 2, котрий контролює пульс під час запливів. Тут передбачено декілька режимів — пристрій у режимі плавання в басейні контролює відстань, темп, кількість гребків. Якщо встановити режим плавання у відкритій водоймі, використовується вмонтований GPS.

Також годинником підтримується онлайн аналіз ефективності тренування, є можливість зберігати дані тренувань у онлайн спільноті.

Є в асортименті компанії моделі, створені для жінок — Garmin Venu Sq, котрі відрізняються вишуканим та елегантним дизайном. Оформлення цього годинника підійде до будь-якого одягу, ділового чи в кежуал стилі.

Корпус годинника створений з легкого та міцного алюмінію, ремінець – з витривалого силікону, а скло Corning Gorilla Glass 3 витримує сильні удари.

Годинник відстежує рівень енергії вашого організму увесь день, щоби ви могли визначити оптимальний час для навантажень та відпочинку.

Сенсор Pulse Ox вимірює рівень насиченості крові киснем протягом дня – це допомагає зрозуміти, наскільки добре в організмі засвоюється кисень.

Годинник, що відповідає військовим стандартам

Спецпризначенцям, військовим, людям, котрі виконують складні місії, рекомендується обрати смарт годинник Garmin Instinct 2. Пристрій, поміщений в міцний корпус, підтримує тактичні функції, також у нього є можливість заряджання від сонячної батареї.

Смарт годинник Garmin

Серед важливих відмінностей пристрою слід відзначити:

  • сумісність з окулярами нічного бачення;
  • міцність згідно з військовими стандартами;
  • доступ до більшості супутників;
  • цілодобове відстеження параметрів організму;
  • водонепроникність до 100 метрів, стійкість до ударів — корпус посилено волокнами полімеру;
  • скло Corning Gorilla Glass захищене від подряпин.

Якщо годинник заряджати від сонячних батарей, він пропонує необмежений термін роботи.