Правильно підібраний спальний мішок — запорука комфортного відпочинку на природі, в екстремальних польових умовах. Компанія Deuter є одним із незаперечних лідерів з виробництва туристичного спорядження, зокрема спальників. Серед основних переваг спальних мішків Deuter — анатомічна конструкція та високий рівень технологічності. За довгі роки існування компанія співпрацювала з відомими туристами та альпіністами. Така співпраця дозволила створити спальники з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Найкращі спальні мішки Deuter

Чим відрізняються спальні мішки Deuter?

Продукцію компанії унікальною роблять передові технології:

 • оригінальне розташування утеплювача унеможливлює його зсування та забезпечує максимальне збереження тепла;
 • Foot Warmer — зберігає більше тепла;
 • Dryzones — ефективний захист від вологи в зоні голови та плечей;
 • Жіночі моделі мають більше утеплення флісом.

Особливої уваги заслуговує технологія Thermo Stretch Comfort, котра збільшує обсяг спальника до 25%.

Секрет цієї технології полягає у використанні еластичних швів, прокладених по всій довжині спальника, зсередини і зовні. Завдяки цим швам ви можете міняти положення скільки завгодно разів за ніч. У вузькому спальнику робити це незручно, ви прокидаєтеся. Технологія забезпечує високий рівень комфорту і чудову свободу рухів, як наслідок — напрочуд міцний сон.

Разом з тим спальник щільно охоплює тіло, тому не створюються повітряні кишені, на обігрів яких доводилось би витрачати енергію. Нижче розглянемо найпопулярніші спальники бренду.

Exosphere — ідеальний спальник для діапазону від -4 до -10 градусів

Ця модель — справжня знахідка для всіх, кому потрібен комфортний, теплий та водночас легкий спальник. Мішок має синтетичний наповнювач, еластичні міцні шви та надійну ізоляцію. Конструкція кокон прилягає до тіла максимально щільно, забезпечує чудове зберігання тепла, котре ефективно утримується всередині.

Серед інших особливостей слід назвати:

 • додаткове утеплення верху і низу;
 • каскадна технологія Shingle, що забезпечує 3 коефіцієнт перекриття шарів;
 • додатковий шар утеплення в комірі в області голови, контурний капюшон оригінального тривимірного чудово захищають від втрат тепла;
 • комфортно розмістити ступні дозволяє конструкція ErgoFoot;
 • відділення, в якому розташовуються ступні, має збільшену висоту, повторює природне положення ступнів;
 • синтетичний наповнювач не деформується, тому зберігає ефективність ізоляції в повному обсязі;
 • двосторонній захист блискавки захищає від застрягання тканини.

Neosphere — пуховий спальник для сильних морозів

Ця модель здатна ефективно зберігати тепло при температурі до -10 градусів, завдяки пуховому наповнювачу. В цій моделі спальника також реалізовано технологію еластичних швів Stretch Comfort System, тому спати в ньому напрочуд комфортно. Зовнішній шар має широкий крій, котрий забезпечує правильне розподілення пуху при розширенні спального мішка. Якщо порівнювати з іншими спальниками, але без технології Stretch Comfort System, модель Neosphere буде теплішою на 2 градуси.

Спальні мішки Deuter

Orbit — легкий, практичний та комфортний спальник

Модель, що розрахована на температурний режим від 0 до -5 градусів, має безшовну конструкцію. Ця особливість забезпечує кращу терморегуляцію та покращує водостійкість. Верхній шар виготовлено з міцного до розривів поліестеру, що складається зі 100% перероблених матеріалів. Тому цей спальник можна вважати безпечним для навколишнього середовища. Наповнювач розподілено рівномірно, а особливості конструкції запобігають його зсуванню. Для більшого комфорту користування в спальнику передбачені блискавка із захистом від зачеплення, зручний, ергономічний капюшон та внутрішня кишенька для цінних речей.

Наповнювач у цій моделі — High-Loft Hollowfibre відрізняється високими показниками міцності, стійкості до зношування. Цей вид наповнювача створено за технологією термоскріплення синтетичних порожнинних волокон.

Обрати оптимальний спальник Deuter ви зможете в магазині UniSport.