Компанія Bianchi є однією з найстаріших на ринку. Понад 130 років тому учень коваля у Мілані відкрив невелику майстерню зі збирання велосипедів. Головною особливістю цих байків були авторські рами. Пізніше цей цех переріс у виробництво, яке постійно розширюється та вдосконалюється. У модельному ряді компанії представлені велосипеди початкового рівня та машини, які допомагають спортсмену досягти перемоги у змаганнях. У таких велосипедах втілені передові технології Bianchi, за допомогою яких легше перемагати суперників на шляху до фінішу.

Шосейні велосипеди Bianchi: огляд топових моделей

BIANCHI Road Aria Aero — найкращий вибір для тріатлону

Модель Road Aria Aero розроблялася кілька років. У результаті розробники змогли надати поціновувачам швидкісних поїздок, тріатлону ідеальне співвідношення швидкості, аеродинаміки та комфорту.

Тривалі випробування в аеродинамічних трубах та тісне співробітництво з професійними велосипедистами надихнули інженерів компанії на розробку цієї моделі.

У моделі використано раму з максимально високими аеродинамічними характеристиками. Завдяки легкій та міцній вилці, яка виглядає як будь-які гонки. Модель можна назвати універсальним велосипедом для поїздок шосе та швидкісних гонок.

Модель Bianchi ARIA AERO Ultegra належить до категорії шосейників, але відрізняється характеристиками. Рама та вилка виготовлені з високотехнологічного карбону, що забезпечує міцність та легкість конструкції. Ергономічна конструкція рами, розташування керма та сідла забезпечують комфортну посадку, навіть при тривалих поїздках райдер не відчуває втоми.

Модель доступна у двох колірних варіантах: Summertime Dream (сріблястий), Celeste (бірюзовий).

BIANCHI Road Oltre — шосейний велосипед вищого класу

Road Oltre вважається однією з найкращих моделей для поїздок по шосе, а також гонок та змагань. Головною особливістю байка є технологія Countervail Carbon Vibration-Cancelling, що поглинає вібрації.

Завдяки використанню карбонового волокна та в'язкопружинистого матеріалу 80% вібрацій поглинається моментально. Одночасно з цим підвищується жорсткість та міцність.

Серед інших технологій слід зазначити:

  • Aero Saetpost — вбудований підсідельний штир;
  • Aero Integration — гідравлічні гальма, стійкі до агресивних погодних умов, покращують аеродинаміку;
  • Pro Racing Inspired — модель розроблена у тісній співпраці з гонщиками команди UCI World Tour Team.

Модель представлена у двох колірних варіантах — ніжно-бірюзовий Celeste та насичений чорний Black/Graphite.

Шосейні велосипеди Bianchi

BIANCHI Sprint Ultegra — міцний та легкий гоночний байк

Модель велосипеда представлена в категорії шосейників, але цілком може використовуватися і для гонок. Доступна у двох розмірах рами — 57 та 59. Рама моделі Sprint поєднується з широкими шинами, що значно підвищує комфорт під час пересування, а також покращує зчеплення з поверхнею.

Монококова рама, виготовлена з карбону, виконана в геометрії, характерній для перегонів. Такий велосипед однаково добре підходить для поїздок трасами та перегонами.

Bianchi NIRONE 7 — супер швидкісний шосейник

Модель приваблює бюджетною вартістю, при цьому, має досить значні характеристики. Зібраний байк на рамі з легкого та міцного сплаву, стінки трубок виготовлені із застосуванням технологій баттингу та гідроформування. Використання цих технологій знизило вагу та підвищило жорсткість конструкції.

Всі троси прокладені всередині, що знижує опір потоку вітру, а також захищає проводку від пошкодження водою та пилом.

Цікавою особливістю моделі є комбінована вилка — шток виконаний з алюмінію, а ноги з карбону. Така комбінація знизила вагу при збереженні високої міцності.

Колеса побудовані на двошарових ободах із алюмінію, з великим запасом міцності. Як покришки використані Vittoria Zaffiro зі сликовим протектором, які полегшують розгін і економлять сили, особливо на тривалих дистанціях.