Якщо ви любите покатушки за складним рельєфом, хочете брати участь у змаганнях або просто багатоденних поїздках на велосипедах, тоді потрібно правильно підібрати байк. На ринку позашляхових велосипедів особливий попит має продукція бренду Cannondale. Зокрема, дуже популярні гравійні велосипеди, розраховані на багатоденні покотушки, змагання чи тривалі прогулянки. Американська компанія регулярно випускає нові моделі з різними діаметрами коліс, з повітряною вилкою, без амортизації, також виробляються моделі з механічними дисковими гальмами і на гідравліці.

Характерні риси грівель байків Cannondale

Головні особливості, які приваблюють поціновувачів якісних велосипедів: висока якість кожної моделі, високий рівень комплектуючих та довічна гарантія на раму. Вибираючи велосипед від Cannondale, ви можете бути повністю впевнені в тому, що він прослужить вам багато років, не ламаючись і не відмовляючи в самий невідповідний момент.

Переваги гравійних велосипедів Cannondale

У виробника є багато патентів на інноваційні розробки, які роблять байки унікальними та неповторними. Байки Cannondale вважаються еталоном надійності, відмінної керованості навіть у найскладніших умовах.

Серед характерних рис гравійних байків Cannondale можна відзначити:

  • для рами використовується міцний сплав;
  • внаслідок вдалої геометрії забезпечується ідеальна керованість, стійкість та маневреність навіть на крутих поворотах;
  • чудова прохідність на поганих дорогах, при агресивному катанні.

Огляд популярних гравійних велосипедів виробництва Cannondale

Cannondale TOPSTONE 3 — одна з найбільш затребуваних моделей, для геометрії якої було взято за основу ендуранс байка Synapse. TOPSTONE дозволяє розвивати більшу швидкість, не втрачаючи маневреності, зберігаючи універсальність на будь-якому рельєфі.

Рама виготовлена з алюмінієвого металу, запатентованого компанією — SmartForm C2. У цій рамі досягнуто ідеального балансу між вагою та міцністю, шляхом батованих труб, які відрізняються збільшеною товщиною в точках сильних навантажень.

Додаткову жорсткість та міцність рамі надає гідроформований профіль. Виделка виготовлена з міцного карбону, вона чудово гасить вібрації на дрібних нерівностях на дорозі, тому ви зможете їздити довше, не відчуваючи втоми.

Щоб покращити збалансованість при різких поворотах, перестрибування через перешкоди, велосипед оснастили наскрізними осями, які міцно фіксують фреймсет і колеса.

Колеса зібрані з накатистих втулок Formula та ободів RD 2.0. Взуті колеса в покришки з універсальним протектором WTB Riddler Comp.

Хороший контроль при натисканні гальмівної ручки забезпечують механічні дискові гальма Promax Decoder R.

Cannondale Topstone — справжній універсал, готовий швидко пересуватися міськими вуличками та лісовими стежками. На такому байку ви можете їздити ґрунтовою дорогою, з'їхати з неї на маленьку стежку, не побоюючись того, що колеса буксуватимуть.

Гравійний велосипед Cannondale

Ще одна модифікація моделі Cannondale 4, яка має схожі характеристики із попереднім байком. Для підвищення комфорту та прохідності у цій рамі передбачені збільшені проміжки — вони дозволяють встановлювати ширші покришки. Також на раму можна ставити багажник та повнорозмірні крила, що робить цей велосипед наближеним до туристичних байків. Така модель стане чудовим варіантом, якщо ви шукаєте універсальний велосипед для тривалих подорожей дорогами з різними типами покриттів. Ви можете легко їхати шосе, з'їхати на бездоріжжі, їхати лісом і це все з високим рівнем комфорту.

Гравійні велосипеди Cannondale повністю окупають свою вартість, адже кататися на такому байку ви зможете багато років.

У магазині Unisport вам допоможуть підібрати модель гревел байка, яка точно відповідає вашим вимогам.