Велосипеди з легкою та міцною рамою, широкими покришками, що забезпечують прохідність, відрізняються підвищеним попитом. На такому байку можна запросто долати бездоріжжя, їздити по горбистій місцевості або ж кататися на своє задоволення рівними дорогами. Тут вам зібрані найкращі моделі гірських велосипедів, створених для прекрасних жінок.

Scott — міцні велосипеди з ергономічною рамою

Топовою моделлю в асортименті компанії є велосипед Scott Contessa Active 60, розроблений для початківців. Ця модель була створена спеціально для спокійних прогулянок парками та пересіченою місцевістю. Рама виконана з алюмінію 6061 серії, відрізняється дуже малою вагою, оскільки спроектована із застосуванням технології баттингу. Суть цієї технології полягає в раціональному розподілі товщини стін труб — найбільш щільними є стінки в найуразливіших ділянках. Завдяки цій технології можна зменшити вагу на користь маневреності. Проведення прокладено всередині рами, що робить керування більш комфортним, до того ж продовжує термін експлуатації проводки.

Гірські велосипеди для жінок — огляд кращих моделей

Продумана геометрія рами дозволяє дівчині кататися практично не нагинаючи корпус вперед. Верхня труба посаджена низько, що дозволяє жінкам кататись без спеціального одягу. На рамі передбачені кріплення для крил та багажника.

Пружинно-еластомерна вилка дозволяє їздити в комфортних умовах, навіть ґрунтовими дорогами. На кермі винесено окремий важіль для керування жорсткістю вилки.

Система передач має 21 швидкість, реалізована 7-зірковою касетою Sunrace CSM40 7AV та 3-зірковою системою шатунів Prowheel TA-CQ01. Дискові гальма забезпечують плавне гальмування, вирізняються легкістю ремонту.

Scott Scale 950 – ще один яскравий приклад гірського велосипеда з ухилом у крос-кантрі. Байк створений на карбоновій рамі, має швидкісну трансмісію, повітряно-олійну вилку, дискову гідравлічну систему.

Застосування карбону дозволило значно зменшити вагу порівняно з аналогом з алюмінію. Також у процесі виробництва були використані передові технології, серед яких:

  • SDS2 Shock Damping System, що допомагає гасити вібрації;
  • технологія EVO-LAP підвищує жорсткість та знижує вагу конструкції без втрати міцності;
  • внутрішнє прокладання проводки захищає їх від води та бруду;
  • повітряно-масляна вилка FOX 32 SC Float Performance Air Grip 3 розроблена для гоночних заїздів пересіченою місцевістю.
  • легкі та міцні безкамерні колеса зібрані на двошарових обідьях, взутих у широкопрофільні покришки з агресивним протектором.

Дискові гідравлічні гальма Shimano Deore M6100 оснащені двопоршневим каліпером з великою гальмівною силою, чудовою модуляцією. Така особливість конструкції забезпечує простий контроль швидкості.

Жіночі велосипеди Cannondale — ідеальний вибір для початківців

Найбільш популярною серією гірських велосипедів для жінок цього виробника є Cannondale Trail 7 Feminine. Ці байки ідеально підходять для поїздок пересіченою місцевістю, як для новачка, так і для досвідченої райдерші. Занижена рама дозволяє з комфортом їздити жінкам, навіть у звичайному одязі, сукні чи спідниці.

Гірські велосипеди для жінок

Стійкість велосипеда на рівній поверхні та спусках забезпечує сучасну геометрію рами. Зокрема, для цього використані такі особливості конструкції: довгий і низький передній трикутник, коротке пір'я, гострий кут рульової склянки.

Амортизаційна вилка SR Suntour XCT, широкі шини WTB Ranger гарантують відмінне зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма забезпечують повний контроль рухів.

Cannondale Trail 7 Feminine стануть хорошим вибором для дівчат, які люблять гуляти якомога далі від асфальту та бетону. Також у цій серії доступні велосипеди Cannondale Trail 5 з іншим розміром рами.