Кількість
|
Вартість
|
||
|
Мікроскопи купити в Україні
Мікроскопи вже давно перестали використовуватися тільки в лабораторіях і сьогодні вони стали доступні практично кожному. Дане обладнання відмінно підійде для захоплюючого дозвілля, навчання та реалізації прикладних завдань.
Вибір мікроскопа може здатися складним завданням, оскільки на ринку представлено безліч різних моделей. Кожен прилад має свої характеристики, функції та технічні особливості. Тому при виборі мікроскопа слід подумати, навіщо він вам потрібен. Чи хочете ви вивчати мікроскопічні організми або розглядати більші зразки, наприклад, каміння чи ґрунт? Чи ви вибираєте мікроскоп для своєї дитини? Залежно від мети вам буде легше визначитися з вибором приладу.
Оптичний мікроскоп або цифровий
Оптичні мікроскопи складаються з окуляра, одного або кількох об'єктивів, предметного столика з підсвічуванням та ручки фокусування. Вони є повністю механічними приладами, що дозволяють спостерігати практично всі явища у мікросвіті. Мікроскопи вищого класу середнього цінового діапазону дозволяють спостерігати широкий спектр клітин бактерій, грибів, рослин та тварин.
Другий тип приладів використовує оптичний або електронний потік і може бути підключений безпосередньо до комп'ютера. Цифрові мікроскопи компактніші і підходять для вивчення біологічних зразків, а також поверхонь різних матеріалів. Прилади цього типу часто використовуються для паяння.
Один, два чи три окуляри – що краще?
Окуляр відіграє важливу роль при виборі мікроскопа, тому що від нього багато в чому залежить зручність користування мікроскопом. Можливі різні варіанти:
- Монокулярний – дозволяє спостерігати за зразком одним оком. Підходить для короткочасних спостережень та аматорського використання.
- Бінокулярний - зручніший. Цінність вибору цього мікроскопа стає очевидною при тривалому вивченні зразків.
- Тринокулярний – третій окуляр використовується для підключення камери та виведення зображення на великий екран.
Як вибрати перший мікроскоп
Перед тим, як придбати мікроскоп, зверніть увагу на такі важливі параметри:
- Тип мікроскопа. Оптичний або цифровий. У цифрових мікроскопах як об'єктив використовується камера, а в оптичних – система лінз.
- Тип насадки. Монокулярний, бінокулярний, тринокулярний або РК-екран.
- Кратність збільшення. Важливо відзначити, що немає необхідності прагнути дуже великого збільшення, для візуалізації стандартних мікропрепаратів достатньо збільшення 150-200х.
- Матеріал оптичної системи. При виборі мікроскопа слід звернути увагу до матеріалу, з якого виготовлені оптичні елементи мікроскопа. Для професійних мікроскопів важливим є високоякісне оптичне скло, в той час як аматорські мікроскопи можуть бути оснащені окулярами та об'єктивами зі спеціальних полімерних пластиків.
- Підсвічування. Верхнє, нижнє чи комбіноване. Верхнє - під час роботи з непрозорими об'єктами (наприклад, монети). Для роботи з прозорими об'єктами (наприклад, рідинами) можна увімкнути підсвічування з нижньої сторони. Комбіноване є оптимальним поєднанням. Можна досліджувати як прозорі, так і непрозорі об'єкти.
- Тип фокусування. Грубе (аматорські моделі) або точне (професійні прилади).
Якого вибрати виробника мікроскопа?
У нашому інтернет-магазині пропонуються мікроскопи від різних виробників:
- Мікроскопи Bresser. Відомий німецький бренд, основою асортименту якого є обладнання для дітей та дорослих-аматорів. Виробник приділяє особливу увагу розробці та впровадженню інноваційних технологій.
- Мікроскопи National Geographic. Американська компанія, яка за роки роботи встигла підкорити тисячі покупців у всьому світі.
- Мікроскопи Optima. Компанія, відома високоякісною оптикою та широким асортиментом приладів.
Всі ці компанії випускають високоякісну продукцію, тому займають лідируючі позиції на ринку.
Де купити мікроскоп недорого?
У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір моделей за демократичними цінами. У нас ви зможете купити мікроскоп дешево.
Наші консультанти допоможуть правильно підібрати оптичний прилад, який ідеально підійде саме вам. Ми створюємо найкращі умови покупки для кожного нашого замовника!