ВІДПРАВКА ТОВАРІВ 2 РАЗИ НА ДЕНЬ.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Спортивне спорядження бренду Hutchinson

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

    Бренд Hutchinson — французький гігант виробництва велосипедних камер і покришок. Настільки затребуваний, що поставляє свою продукцію будівельним, промисловим, залізничним, автомобільним і навіть аерокосмічним підприємствам.

      Запчастини від Hutchinson — офіційно частина заводської комплектації для автотранспорту від таких іменитих виробників, як:

  • Renault-Nissan;

  • VW;

  • Peugeot-Citroen;

  • Toyota;

  • KIA;

  • Ford.

    У компанії було більше століття, щоб зробити свій товар впізнаваним в усьому світі. Заснована ще в 1853 році Хирамом Хатчинсоном однойменна компанія почала свій шлях з покупки у Чарльза Гудієра патенту на виготовлення гумових виробів за особливою технологією.

    У 1890 році світ побачила перша велосипедна покришка від Hutchinson. І вже через три роки Хатчинсон вирішив розбавити велотематику роботою на авіаіндустрію.

    Поворотний 1918 рік запам'ятався власникам компанії переїздом з провінційного Шалет-сюр-Лоанго на Єлисейські поля в Парижі.

    Як будь-яка успішна фірма, в 1920 році Hutchinson розширює свій асортимент і починає випускати власну лінію одягу, взуття та аксесуарів. Розробляє моделі велосипедів, автомобілів, мотоциклів, дирижаблів. Як бонус йдуть господарські дрібниці.

   Протягом наступних сорока років компанія розвивалася як представник автомобільної та важкої промисловості. За цей час завдяки їй на ринку з'явилися нові моделі якісних систем ремінного приводу, ущільнення, управління рідинами, гасіння вібрації. Сьогоднішнє поле діяльності — аерокосмічна галузь.

    В період 1973-86 рр. керівництво активно скуповує прогресивні підприємства, які займалися розробкою нових формул гуми і методів роботи з нею.

    Сьогодні, крім рідної Франції, заводи Hutchinson стоять в Китаї, Польщі, США. Там же розташовані їхні конференц-центри Fab Houses.

    Компанія бере участь у проектах, де приділяється увага технологіям, здатним зменшити шкідливі викиди в атмосферу від згоряння бензину й авіаційного палива. З тією ж метою Hutchinson підтримує ініціативу побудови електричних доріг. Покриття таких шляхів заряджає електроавтомобілі на ходу.

    Якісні деталі французького виробництва якомога краще підходять для велосипедів, зібраних в Європі. При покупці виробів Hutchinson можна не побоюватися підробки. Головне критично оцінити упаковку і перевірити номери. Оригінальна продукція завжди приходить в якісних тріплексокартонних коробках.

    Вже більше ста років бренд випускає перевірену продукцію, що завжди йде в ногу з часом. Його велосипедні покришки і камери стали символом якості і надійності для багатьох європейців, що катають. Виробництва, розкидані по континентах, роблять продукцію доступною в будь-якому куточку світу.

    Параметри покришок, що випускаються варіюються від 26 до 29 дюймів.

   Менеджмент компанії уважно ставиться до збуту, і в продаж надходять тільки придатні деталі. Щоб виключити брак, кожна одиниця товару ретельно перевіряється під час виробництва і перед самою відправкою потенційному замовникові, коли мова йде про віртуальні покупки.

    У фізичний магазинах, офіційних представниках бренду, все додатково тестується вже на місці.

   Прагнучи бути найсучаснішими, команда інженерів і технологів Hutchinson постійно знаходиться в пошуках нових формул, методик, технік роботи, щоб виготовляти товари ще досконалішими. І їхня праця не залишається непоміченою. За відгуками користувачів, технічні характеристики моделей камер і покришок стають кращими з року в рік.

    На ринку України Hutchinson тільки недавно почав завойовувати репутацію бренду, якому можна довірити свій комфорт, але вже помітно досяг успіху в цьому.

Магазин Unisport пропонує великий вибір велосипедних камер і покришок європейської якості.

Розгорнути
Вгору