Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Спортивне спорядження бренду Burton

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Компанія Burton носить ім'я свого засновника Джейка Бертона, а за сумісництвом –винахідника сноуборда. Саме завдяки цьому хлопцеві ми знаємо улюблений сніговий вид спорту таким, яким він є.

А починалося все з дитини, яка майстерно каталася на гірських лижах і була у захваті від серфінгу. Правда, будучи студентом, наш герой все-таки залишив мрію приєднатися до гірськолижної збірної. Безстрашність і азарт до того часу вже встигли нагородити його безліччю травм, несумісних зі спортом.

Не знайшов себе Джейк і в науці. Так, після другої спроби вчитися в коледжі він назавжди покинув студентську лаву і відправився шукати свій шлях. Прихильна доля звела юнака з шанованим у бізнес-колах Віктором Нідерхофером, який в той час керував інвестиційним фондом в Нью-Йорку.

Так, опинившись в колах бізнесменів-новаторів, Джейк і сам незабаром зрозумів, що належить до їх числа. Справа в тому, що він давно придумав, як удосконалити снерф — аналог санчат, який виглядав, як широка лижа. На ньому каталися стоячи без фіксації для ніг, відтягуючи на себе повіддя, закріплене на носі.

Нововведення Джейка зробили снерф довшим і ширшим, але найголовніше — у дошки з'явилося кріплення для черевиків! Трохи судових тяжб з винахідником снерфа через назву, і ось ми маємо інвентар сноуборд, компанію Burton Snowboards, а на додачу і нову спортивну дисципліну — сноубординг.

Перші 7 років ноу-хау не користувалося успіхом у народі, поки не настав поворотний 1984 рік. Сноубординг став масовим видом спорту і модною зимовою розвагою. І першим для спортсменів-любителів відкрив траси курорт Stratton Mountain.

Бренд творив історію сноубордингу та до 2002 року набув статусу культового. Саме на цих дошках виступали переможці олімпіади Келлі Кларк і Росс Пауерс, представники США.

На сьогоднішній день Burton не перестає нарощувати щорічні обсяги продажів і залишається провідною компанією на ринку гірськолижного екіпірування. На ряду з першокласними сноубордами вона випускає одяг, взуття та аксесуари.

Будь-який сучасний сноуборд від Burton — це міцне високотехнологічне обладнання. Моделі, які пройшли десятки перевипусків, стають все досконалішими з позиції керованості і маневреності, щоб чітко вловлювати найменший рух сноубордиста і тримати будь-який схил.

Розкривати максимум можливостей спортсменам допомагають технології, розроблені спеціально для дощок і кріплень Burton:

• форма прогину New party rocker піднімає ніс і хвостову частину над снігом для більш плавного управління;

• форма S-rocker між носом і переднім кріпленням ідеальна для швидкого ковзання в цілині;

• центрована форма V-rocker, підходяща для парку і цілини, стабілізує дошку і поліпшує керованість;

• завдяки кріпленню Living hinge нахил вперед регулюється незалежно від спойлера;

• за рахунок технології The channel з кріпленням EST і 3D зусилля концентрується уздовж поздовжньої осі, роблячи управління більш точним;

• Sensory bed поглинає вібрацію завдяки регульованій газ-педалі і двоскладовій базі;

• гель В3 з піноматеріалом за технологіями Super bed і Sensory bed 2 забезпечує відмінну амортизацію на жорсткому рельєфі і вдосконалює зворотній зв'язок;

• канати Frostbite Edges і карбонові вставки стабілізують дошку, дозволяючи не втрачати управління на екстремальній поверхні.

Незліченні позитивні відгуки і багата історія роблять сноуборди Burton популярними і в Україні. Досвід та інновації дозволяють створювати вироби, які технічно пішли далеко вперед свого пращура, але зберегли його здатність запалювати в серцях інтерес до сніжного екстриму. Любитель або професійний спортсмен знайде серед величезного вибору свою ідеальну модель, щоб кожен сезон відкривати для себе нові грані зимового відпочинку і свободи.

Розгорнути
Вгору