Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Спальні мішки з температурою комфорту < -11 °C

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Спальні мішки з температурою комфорту -11 ° C

У процесі вибору спального мішка дуже важливо враховувати, за яких умов він забезпечить нормальне тепло та здоровий сон. Одними з найбільш популярних вважаються спальні мішки з температурою комфорту -11° C. В Україні в зимовий сезон саме такі умови є найпоширенішими. До того ж у нас нечасто буває холодніше.

Що означає для комфортного спального мішка температура комфорту -11°C?

Такий показник температури повітря є нижньою межею, коли середньостатистичній жінці буде комфортно спати протягом ночі, тобто 8 годин. У таких умовах вона не прокидатиметься від впливу холоду. Спальні мішки з температурою комфорту -11° C можна купити для використання чоловіками і при нижчих температурах, оскільки вони менш чутливі до впливу холоду.

Спальні мішки з температурою комфорту < -11 °C

Інші температурні стандарти

Згідно з міжнародними нормативами EN 13537, розробленими для порівняння виробів різних торгових марок та забезпечення безпеки їх експлуатації, існує ціла низка температурних стандартів. Вони визначаються внаслідок тестування спальних мішків на манекені. У цьому приміщенні підтримується температура повітря, заявлена виробником як критична. На підлозі покладено каремат чи килимок, щоб імітувати умови перебування у наметі. Манекен зігрівається до тіла людини. Для контролю рівня комфортності він обкладається датчиками, показання яких виводяться на монітор. Спальні мішки з температурою комфорту -11° C з каталогу нашого магазину та інші аналогічні вироби характеризуються також такими параметрами:

  • T-ліміт. Це показник найнижчої температури, коли вважається, що чоловік буде комфортно спати всю ніч, не відчуваючи дискомфорту від впливу холоду. Тобто для жінок така температура буде вже незатишною.
  • T extreme. Це критично низька температура, при якій людина не зможе спати, однак і не отримає переохолодження. Туристам не рекомендується орієнтуватися за цим показником.
  • T max. Це протилежний показник по відношенню до попередніх параметрів. Він вказує на найвищу температуру повітря, за якої людина зможе нормально спати 8 годин.

Інші критерії вибору спальника

Якщо вам потрібно вибрати та замовити спальний мішок з температурою комфорту -11° C важливо враховувати й низку інших параметрів. Адже кожен по-своєму переносить вплив температури. Також по-різному переноситиметься мороз у межах міста та на відкритому повітрі в горах, у лісі чи біля річки. Впливає на сприйняття атмосферних умов стан здоров'я людини, ступінь її втоми, ситість та настрій. Після інтенсивних фізичних навантажень людина зможе заснути за будь-якого холоду, проте такий сон триватиме недовго, якщо не забезпечити нормальних умов. На жаль, сон на морозі може обернутися і смертю. Тому перед тим, як купити спальний мішок з температурою комфорту -11 ° C, важливо оцінити власні фізичні характеристики, витривалість організму і те, як ви особисто переносите вплив низьких температур.

Спальники з температурою комфорту < -11 °C

Характеристики спальників < -11 °C

Зимові спальні мішки, які можна використовувати при температурах повітря -11 ° C, вважаються одними з найтепліших. Вони підходять для полярних експедицій та висотних альпіністських сходжень. У будь-яких умовах такий спальник стане надійним супутником. Його термоефективність забезпечена:

  • Міцністю зовнішньої оболонки, наприклад, Core Thermium 10D;
  • Ефективним утеплювачем із гусячого пуху, що важить 1332 г;
  • Наявністю експедиційного теплозахисного припасування з системою ЕXL;
  • Анатомічною формою, що розширюється на ділянці грудей;
  • Внутрішнім шаром Core Thermium 10D на ділянці ніг і капюшона.

Рекомендуємо вибрати у нашому інтернет-магазині спальні мішки з температурою комфорту -11 °C. Ціни на них у нас нижчі від середньоринкових. У той же час ми гарантуємо їх оригінальні характеристики, включаючи термоефективність та вологостійкість.

Вгору