Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Намети із водонепроникністю зовнішнього тенту 3000 мм

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

У поході намети із зовнішнім тентом 3000 захистять вас і ваші речі від вогкості та дощу

Якісний намет для туризму має відповідати певним критеріям. Однією з таких ключових властивостей її експлуатаційної характеристики є ступінь водонепроникності чи водостійкості. Збираючись у похід, ми розуміємо, що погода часто змінюється, спекотне сонце може змінити короткострокову зливу або затяжний дощ на кілька днів. Намет з тентом водостійкістю 3000 і вище виручить вас у поході, якщо дощ затягнеться на кілька днів, зберігши суху підлогу та ваші речі всередині намету.

Намети із водонепроникністю зовнішнього тенту 3000 мм

Що означає поняття «водостійкість туристичного намету»?

Під водостійкістю слід розуміти показник висоти водяного стовпа, який вимірюється в міліметрах. Показник водостійкості матеріалів визначають, використовуючи «гідростатичний тест», суть якого полягає в наступному:

  1. Зразки матеріалів піддають 10-кратному пранню, імітуючи природний знос.
  2. За допомогою спеціального обладнання на 1 см2 мм матеріалу тривалий час впливають тиском, аналогічним тиску води з конкретної висоти.

Отриманий результат обробляється, кінцевий параметр говорить про рівень водостійкості досліджуваних матеріалів. Показник водостійкості тенту 3000 мм показує, наприклад, що тканина намету тенту здатна витримати тривалий вплив на неї тиску дощової води і сили вітру, не пропускаючи цю воду крізь себе.

Що необхідно знати про величини водостійкості наметів для туризму?

Обивателю складно зрозуміти різницю між величинами водяного стовпа, рівними 1000, 2000 чи 3000 мм. Спробуємо розібратися, розглянувши характеристику та властивості зовнішніх тентів із різним ступенем водонепроникності.

Водонепроникність 1000 мм

Зовнішній тент одношарового (традиційного) намету характеризується водостійкістю, що дорівнює 1000 мм і 10000 мм — для підлоги намету. Обидва показники означають, що цей виріб є гарним захистом від мрячого/нетривалого дощу. Звичайно ж, цей показник істотно нижчий, ніж рівень водостійкості 3000 або хоча б 2000 мм, але від дощу такий тент укриє надійно. До цієї категорії належать будь-які класичні та швидко збірні намети, призначені для короткочасного (2–3 дні) відпочинку за межами міста.

Водонепроникність 2000 мм

Даним показником водонепроникності зазвичай характеризуються зовнішні тенти похідних наметів, призначених для недалеких походів та нетривалих за часом літніх походів на природу. Модель намету, показник водостійкості зовнішнього тенту якого дорівнює 2000 мм, а показник водонепроникності підлоги становить 10000 мм, надійно вкриє вас у поході від нетривалих опадів. Дно вашого намету та його вміст залишаться при цьому абсолютно сухими.

Водонепроникність 3000 мм

Далекі туристичні маршрути та кемпінговий відпочинок мають на увазі довге перебування далеко від дому, тому проблема захисту від вогкості тут є вкрай актуальною. Трекінговий/кемпінговий намет повинен у своїй конструкції мати зовнішній тент з водонепроникністю 3000, показник водостійкості підлоги тут може становити 6000, 7000 мм і вище. Цього достатньо, щоб навіть у період дуже сильних дощів під таким тентом намет залишався сухим.

Запам'ятайте, що показник водонепроникності підлоги намету завжди більший за такий для зовнішнього тенту. Справа в тому, що перебуваючи всередині намету, людина мимоволі (за рахунок маси свого тіла) створює додатковий тиск на тканину підлоги, сприяючи її більш щільному та довгому зіткненню з ґрунтом. Якщо підлога намету характеризується водонепроникністю 6000–10000 мм, вона не промокне під час сильного дощу, лежачи на вологому ґрунті.

Намети з зовнішнім тентом 3000

Які ще фактори впливають на водонепроникність намету?

Крім того, що необхідному коефіцієнту водонепроникності повинні відповідати матеріали, з яких виготовляються туристичні/кемпінгові намети, їх шви у місцях з'єднання конструктивних елементів мають бути ретельно проклеєні. Так, наприклад, деякі виробники виготовляють намети з водонепроникністю тенту 3000 мм або навіть 1000 мм шви проклеюють безпосередньо після їх з'єднання. Для цього використовується спеціальна стрічка, якою склеює шви методом гарячого наплавлення. Після такої обробки шви характеризуються міцністю, довговічністю та максимальним ступенем водонепроникності.

Ще один фактор, що впливає не водонепроникність похідного намету, це правильна установка самого намету та його зовнішнього тенту, який:

  • має характеризуватись якісним натягом;
  • не мати складок та провисань;
  • не торкатися намету.

Крім того, місцем для намету завжди варто вибирати якусь височину, щоб дощова вода швидше стікала нижче за її рівень, не накопичуючись під наметом. Додатковим заходом може бути і спеціальне обкопування намету, щоб вода стікала в штучно виритий рів.

У Києві купити намет із зовнішнім тентом 3000 мм пропонує інтернет-магазин Unisport. Вирушаючи в похід, подбайте про себе, своїх близьких, друзів і якість вашого відпочинку. Купуйте високоякісні намети з надійним захистом від дощу в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо якість вашої покупки та швидку її доставку в будь-який куточок нашої країни.

Вгору