Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Велошоломи дитячі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Дитячі велошоломи: найкращі моделі — у каталозі нашого магазину

Катання на велосипеді тільки здається безпечним заняттям. Але якщо йдеться про дитину, то їй потрібний спеціальний захист. Одним із основних її елементів є дитячі велошоломи. В Україні вони доступні у багатьох магазинах. Але найкращий вибір пропонується у нас у Юніспорті. Ці вироби убережуть голову вашої дитини від травмування під час падіння, від яких не застрахований жоден велосипедист-початківець. Головне — правильно вибрати цей аксесуар.

Як правильно вибрати та купити велосипедний шолом для дитини?

Якщо ви не знаєте, як правильно вибирається дитячий велошлем, варто звертати увагу на продукцію провідних виробників. Вони враховуються всі існуючі стандарти, засновані на наукових дослідженнях захисної екіпіровки для дітей. Тому в них дитині буде однозначно комфортно, а головне безпечно долати свої перші кілометри на велосипеді.

Велошоломи дитячі

Загальні рекомендації

Дуже важливо, щоб шолом підходив конкретній дитині. Тоді він не заважатиме і відволікатиме його під час поїздки. Також варто звернути увагу на такі моменти:

  • Дитячий велосипедний шолом, замовити який можна і в нашому інтернет-магазині, повинен мати оптимальну вентиляцію і можливість охолодження шкіри голови. Адже під час катання, особливо влітку, під шоломом збирається піт, надмірна кількість якого може призвести до подразнення шкіри.
  • Потребують захисту та очі юного велосипедиста. Так, у процесі швидкої їзди піт може стікати з чола очі дитини. Щоб уникнути цього, велосипедні шоломи з нашого каталогу обладнані спеціальними надбрівними вставками, виготовленими з поролону. Він легко вбирає вологу і так само швидко випаровує її назовні.
  • Будь-який дитячий велосипедний шолом, замовити з доставкою, який можна в нашому магазині, дуже легкий. Це важливо, щоб такий аксесуар не викликав дискомфорт у дитини. Адже йому важко буде утримувати важку конструкцію на голові. Ідеальна вага — 300 г і нижче. Взагалі, чим менше дитина, тим легше має бути шолом.

Вибір розміру шолома

Перед тим як замовити велосипедний шолом для дитини, в інтернет-магазині компанії юніспорт вам порекомендують визначитися з розміром екіпіровки. Для цього є спеціальна розмірна сітка. Також ви можете скористатись підтримкою наших професійних консультантів, які допоможуть врахувати усі нюанси такого вибору:

  • Правильно вибраний розмір стане запорукою захисту голови від серйозного удару. А інакше таке екіпірування ковзатиме, бовтатиметься на голові, а в найвідповідальніший момент взагалі може злетіти, піддавши голову травмуванню. Також дитині просто неприємно носитиме на голові незручний убір.
  • Дуже важливо, щоб надійним було кріплення шолома. Тоді він не бовтатиметься і звалюватиметься з голови під час катання. У багатьох моделях кріплення виготовлено таким чином, щоб регулювати розмір аксесуара, робити його таким, що максимально підходить під обсяг голови конкретного малюка.
  • Перед тим як купити велосипедний шолом для дитини, потрібно виміряти коло її голови. Для цього використається звичайний швейний сантиметр. Його потрібно обернути навколо голови горизонтально на рівні трохи вище за лінію брів. Стрічку можна замінити ниткою. Для катання в холодну пору року необхідно враховувати можливість піддягання шапки під шолом.

Велосипедний шолом дитячий

Недостатньо просто правильно вибрати та купити дитячий велосипедний шолом недорого. Потрібно ще й грамотно його вдягати. Спочатку треба розтягнути спеціальне регулювальне кільце. Після цього шолом одягається на голову, а кільце затягується. У такому разі посадка шолома буде максимально комфортною. Дитину потрібно запитати, наскільки їй зручно в такому екіпіруванні. Він повинен відчувати здавлювання. Але й надто вільна посадка теж не варіант. Шолом повинен розташовуватися на голові горизонтально, не завалюючись на лобову чи потиличну частину голови. Після застібання ремінця потрібно перевірити, чи не туго він затягнутий. Для цього дитина повинна відкрити рота, і якщо на потилицю немає тиску, то можна ще трохи підтягнути застібку.

Вгору